Відбулось розширене засідання колегії райдержадміністрації

Відбулось розширене засідання колегії райдержадміністрації

30 березня 2017 року / 799 переглядів

30 березня заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін провів розширене засідання колегії районної державної адміністрації.

На порядку денному засідання колегії розглянуто наступні питання:

  1. Про організаторську роботу управління агропромислового розвитку райдержадміністрації в питаннях підготовки та проведення комплексу весняно-польових робіт".
  2. Звіт начальника відділу культури, національностей, релігій та туризму райдержадміністрації "Про стан виконання на території району Закону України "Про культуру".
  3. Про здійснення виконавчим комітетом Ілляшівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.
  4. Про план роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2017 року.

По першому питанню виступив начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Бурлаков Володимир Васильович. Він зазначив, що управлінням агропромислового розвитку проведена відповідна робота для своєчасного і якісного проведення комплексу весняно-польових робіт в 2017 році.

У зимовий період проведено уточнення структури посівних площ в агроформуваннях району. Особлива увага зверталась на зернові культури, які займатимуть 40,5 тис.га, або 60,4% в структурі посівних площ. У 2017 році прогнозується засіяти кукурудзою 19,2 тис.га, що на 3,0 тис. га більше, ніж у минулому році. Передбачається розширення посівних площ під технічними культурами, які є конкурентоспроможними і рентабельними, зокрема, сої та соняшнику.

На сьогодні сільськогосподарськими підприємствами району підготовлено насіння ярих зернових культур, завершено ремонт тракторів та ґрунтообробних машин, накопичено запас паливно-мастильних матеріалів, мінеральних добрив та хімічних засобів захисту сільськогосподарських культур. Для проведення догляду за озимими та ярими сільськогосподарськими культурами господарства району придбали 11,7 тис.тонн мінеральних добрив, що становить 109% до потреби (азотних – 8,4 тис.тонн, складних – 3,3 тис.тонн).

Період, що передував сівбі озимих культур врожаю 2017 року, виявився вкрай несприятливим з точки зору волого-забезпечення. За жорсткістю літньої посухи 2016 рік перевершив попередні роки. Посів озимого ріпаку було проведено лише на площі 2,5 тис.га. Господарства не висівали ріпак в сухий грунт, так як не було гарантії отримати сходи. Дощі, що випали в кінці вересня та в жовтні змінили ситуацію і дали можливість провести посів озимих зернових культур під урожай 2017 року на площі 14,8 тис.га, що на 3,0 тис. га більше, ніж у попередньому році, з них озимої пшениці – 14,4 тис. га, озимого ячменю – 0,4 тис. га, озимого жита – 77 га. Температурні умови дали можливість отримати сходи і прискорити ріст і розвиток рослин. На дату припинення осінньої вегетації 97% посівів увійшли в зиму у доброму та задовільному стані.

Незважаючи на те, що морози в січні сягали позначки 30º, сніговий покрив захистив від пошкодження озимі культури, які весною вийшли із зимівлі без особливих змін та відновили вегетацію. На сьогодні на всій площі озимих зернових культур своєчасно проведено перше підживлення азотними добривами та внесено близько 3,0 тис. тонн (близько 200 кг. на гектар).

Досить організовано і якісно провели перше підживлення озимих і ріпаку сільгосппідприємства: ФГ "Династія" с.Йосипівка, СГК ім. Щорса с.Ладиги, СГК "Решнівецький" с.Решнівка, СТОВ "Новий шлях" с.Ілляшівка, ТОВ "Енселко-Агро" с.Сахнівці, ФГ "Верховина" с.Верхняки, ФГ "Бізон-1" с.Сахнівці та ряд інших.

Значно гірший стан з посівами озимого ріпаку. Не дивлячись на всі старання хліборобів, через посушливі умови осені отримано сходи лише на 500 га (24%), половина цих площ є слабкою та зрідженою і знаходиться під наглядом спеціалістів сільськогосподарських підприємств для визначення подальшого їх стану. За попередніми даними, пересіву підлягає близько 2,0 тис.га площ озимого ріпаку, які будуть пересіяні соєю, соняшником та кукурудзою на зерно.

На сьогодні господарства проводять внесення сипучих мінеральних добрив в кількості, необхідній для отримання запланованого врожаю. Проводиться заробка їх в грунт комбінованими агрегатами, таким чином зберігається волога і вирівнюються поля, щоб з настанням оптимальних строків посіву швидко і якісно виконати ці роботи.

Звітуючи про стан виконання на території району Закону України "Про культуру" начальник відділу культури, національностей та туризму райдержадміністрації А.Дмитрашко зауважила, що у закладах культури району проведено ряд заходів щодо зміцнення матеріально - технічної бази установ. Зокрема проведено капітальний ремонт даху центральної районної бібліотеки, капітальний ремонт приміщення районного центру культури ім.В.Ножки, проведено капітальний ремонт даху у клубі с.Воронківці, капітальний ремонт даху будинку культури с. Григорівка, капітальний ремонт даху будинку культури с. Ладиги, розпочато реконструкцію приміщення клубу с.Миролюбне.

Придбано музичні інструменти, національні костюми, музичну апаратуру, комп’ютерну техніку та ін. на суму 209,8 тис. грн.,

Від надання різного роду культурологічних платних послуг установами культури району виконано платних послуг на суму 181,6 тис. грн.

Вся творча діяльність в закладах культури направлена на створення умов для самодіяльної творчості, формування громадської думки, духовного розвитку, задоволення культурних потреб, організації відпочинку населення.

При закладах культури клубного типу діють 277 колективів художньої самодіяльності, муніципальний фольклорний ансамбль ім. В.Ножки та шість аматорських колективів, які мають звання "Народний".

Роботу виконавчого комітету Ілляшівської сільської ради щодо забезпечення виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади вирішено визнати задовільною.

Також, затверджено план роботи райдержадміністрації на ІІ квартал 2017 року.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Серпень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Погода
Архів
Серпень 2020 (15)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (59)