Допомога для захисників України

Допомога для захисників України

29 березня 2017 року / 640 переглядів

До районної державної адміністрації звернулось керівництво роти патрульної служби міліції особливого призначення «Богдан» УМВС України в Хмельницькій області з проханням допомогти нашим захисникам продуктами харчування.

За ініціативи керівництва районної державної адміністрації було організовано збір провіанту. Жителі нашого району вкотре оперативно відгукнулися на прохання надати допомогу захисникам України.

Долучилися до допомоги нашим захисникам мешканці Миролюбненської, Огіївської, Баглаївської, Великочернятинської, Вербородинської, Волице-Керекешинської, Григорівської, Губчанської, Ілляшівської, Іршиківської, Капустинської, Немиринецької, Пеньківської, Решнівецької, Самчинецької та Чорнянської сільської рад.

Завдяки чуйності та свідомій громадянській позиції протягом кількох днів для наших воїнів зібрали: м’ясні та рибні консерви, домашню консервацію, крупи, макаронні вироби, олію, чай, засоби гігієни. Усі продукти буде доставлено для роти патрульної служби міліції особливого призначення «Богдан» УМВС України в Хмельницькій області, які беруть участь в АТО.

Допомога АТО – один із нових, нещодавно доданих пунктів сімейного та особистого бюджету багатьох українців. Жителі Старокостянтинівщини бажають усім захисникам України повернення додому здоровими та неушкодженими.

Бійці роти патрульної служби поліції особливого призначення «Богдан» висловили щирі слова вдячності небайдужим жителям району за допомогу.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Погода