Сергій Фесун взяв участь у пленарному засіданні чергової десятої сесії Старокостянтинівської районної ради

Сергій Фесун взяв участь у пленарному засіданні чергової десятої сесії Старокостянтинівської районної ради

27 березня 2017 року / 845 переглядів

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун взяв участь у пленарному засіданні чергової десятої сесії Старокостянтинівської районної ради.

На пленарне засідання виносилось більше тридцяти питань.

Зі звітом про виконання районного бюджету за 2016 рік та змінами, що пропонуються внести до бюджету 2017 року, виступив начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда.

Він зазначив, що за 2016 рік до загального фонду районного бюджету надійшло податків та зборів з врахуванням міжбюджетних трансфертів 223 966 888 грн., що складає 101,7 відсотка до затверджених обсягів, в т.ч. власних доходів мобілізовано до районного бюджету 30 504 694 грн., при затвердженому плані 26 615 700 грн. (115,9 %). У 2016 році проведено видатків з загального фонду районного бюджету на суму 215430895,63 грн. Фінансування бюджетних установ на протязі звітного періоду відбувалось відповідно до затверджених кошторисів видатків та помісячних планів асигнувань і в першу чергу по захищених статтях видатків. В результаті чого, на звітну дату простроченої кредиторської заборгованості із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та з оплати комунальних послуг немає.

Про свою роботу прозвітував голова районної ради Михайло Яснюк.

Депутати заслухали звіт голови районної держаної адміністрації Сергія Фесуна про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень. (Звіт додається)

Також депутати прийняли Програму соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2017 рік.

Крім того заслухано звіти про виконання районних програм, термін виконання яких минув та затвердили аналогічні програми на наступні роки.

Зокрема, більшістю голосів депутатське зібрання підтримало три нових районних програми: комплексну програму використання трирівневої моделі у профілактиці правопорушень серед неповнолітнього населення на території Старокостянтинівського району Хмельницької області на 2017-2020 роки, районну цільову соціальну програму протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2017-2018 роки та програму забезпечення національної безпеки в Старокостянтинівському районі на 2017-2018 роки.

Разом з тим рішенням ради внесено доповнення до районної комплексної програми соціального захисту населення на 2016-2018 роки, які передбачають виділення коштів на соціальний захист інвалідів війни, учасників бойових дій (учасників АТО), громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

При розгляді змін до районного бюджету на поточний рік депутати затвердили субвенцію з сільських бюджетів в сумі 1040,0 тис. грн. на невідкладну допомогу сільського населення та поліпшення матеріально-технічного забезпечення сільських закладів охорони здоров’я.

За рахунок залишків коштів районного бюджету за загальним та спеціальним фондами виділили кошти в сумі 3621,3 тис.грн., з них: відділу освіти, молоді та спорту в сумі 1016,3 тис.грн., а саме на придбання електроплит для загальноосвітніх шкіл району, капітальний ремонт приміщення Морозівської ЗОШ, Пеньківського НВК, покрівлі із заміною крокв’яної системи та утеплення горищного перекриття їдальні Бутовецької ЗОШ І-ІІІ ст., виготовлення проектно-кошторисної документації: на капітальний ремонт Миролюбненської ЗОШ І-ІІІ ст., Сахновецької ЗОШ І-ІІІ ст., Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ст., на утеплення фасаду будівлі Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ст., Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст. та на завершення капітального ремонту котельні Губчанського НВК і будівництва паливної котельні зі встановленням твердопаливних котлів потужністю 0,172 Гкал/год для опалення НВК с.Радківці. Центральній районній лікарні - 1230 тис.грн., в тому числі: на придбання продуктів харчування – 100,0 тис.грн.; на капітальний ремонт пологового відділення центральної районної лікарні в сумі 554,3 тис.грн., на придбання медичного обладнання та меблів – 349,1 тис.грн., на встановлення лічильників тепла по програмі енергозбереження – 21,6 тис.грн., на проведення кисневої магістралі у відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги – 20,0 тис.грн. На виконання районної комплексної програми соціального захисту населення Старокостянтинівського району виділено 110 тис.грн. та районному відділу культури, національностей, релігій та туризму – 60,0 тис.грн.

Про результати діяльності Старокостянтинівської місцевої прокуратури перед депутатським корпусом виступив керівник прокуратури Василь Сліпець, який відмітив, що прокуратурою у 2016 році вживалися заходи, спрямовані на реальне усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, розкриття кримінальних правопорушень, забезпечення відшкодування завданих збитків, додержання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні, посилення протидії корупції.

Окрім того депутати прийняли ряд рішень, що стосувались оперативного управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

Рішенням десятої сесії районної ради було реорганізовано Морозівську загальноосвітню школу І ступеня Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області в Морозівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – дошкільний навчальний заклад».

Кілька питань порядку денного були стосовно затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, призначених для ведення товарного сільськогосподарського та фермерського господарств.

Із пропозицією включити до порядку денного питання про прийняття звернення депутатів Старокостянтинівської районної ради до керівництва держави щодо недопущення скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі виступив депутат районної ради Олександр Білобокий. Ініціативу депутата одноголосно підтримав депутатський корпус та прийняв відповідне рішення.

За підсумками роботи десятої сесії районної ради сьомого скликання прийнято 42 рішення.

У пленарному засіданні взяли участь 29 депутатів, сільські голови, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засоби масової інформації.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Серпень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Погода
Архів
Серпень 2020 (15)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (59)