Творчий звіт народного аматорського хору “Подоляни”

Творчий звіт народного аматорського хору “Подоляни”

27 березня 2017 року / 1 570 переглядів

24 березня у приміщенні Старокостянтинівського районного центру культури імені Володимира Ножки відбувся творчий звіт народного аматорського хору “Подоляни”, якому цьогоріч виповнюється 30 років. На святковий концерт до знаного на всю Україну хору прийшли працівники трудових колективів району та міста, учнівська молодь, усі хто закоханий в українську пісню.

У виконанні учасників хору лунали народні й авторські пісні, які відігравали у голосах “Подолян” усім різнобарв'ям української пісні, змушуючи слухача то сумувати, то радіти.

Злагоджений спів учасників хору не залишив байдужим жодного слухача та зібрав шквал оплесків. Бажаємо народному аматорському хору “Подоляни” подальшого творчого натхнення та високих звершень у галузі культури.

Історія становлення хору

Народний аматорський хоровий колектив ветеранів війни і праці “Ветеран” розпочав свою творчу діяльність у 1987 році. Керівник хору – Куклюк Володимир Олександрович (з 2009 року).

У 90-х роках у складі колективу були ветерани, учасники війни. В їх репертуарі звучали пісні часів Великої Вітчизняної війни, патріотичні пісні сучасних композиторів.

Основна мета діяльності хору – популяризація хорового мистецтва, української пісні, патріотичне виховання молодого покоління, збереження, відродження і примноження пісенної творчості українського народу, збагачення культурно-духовної спадщини краю.

У 2009 році за високу виконавську майстерність народному аматорському хоровому колективу ветеранів війни і праці “Ветеран” присвоєно звання “Народний”, у цьому ж році хор перейменовано на “Подоляни”.

Народний аматорський хоровий колектив ветеранів війни і праці “Подоляни” – це самобутній колектив зі своєю історією і своїми традиціями.

Учасники хору – ветерани війни і праці, люди різних професій та вікових категорій, які люблять хорове мистецтво, українську народну пісню, пісні українських авторів, що прославляють рідний край.

У репертуарі хорового колективу – патріотичні пісні українських композиторів, старовинні та сучасні пісні М.Хоменка “Червона калина”, А.Пашкевича “Синові”, К.Шутенка “Добрий вечір, хлібороби”, М.Сома “Величальна” та багато інших пісень, які виконуються з музичним супроводом та акапельно.

У творчому доробку “Подолян” авторські пісні керівника хору В.Куклюка на вірші О.Радушинської, Р.Котик, Г.Демчук, А.Беззуб.

Цікавий, різноманітний репертуар пісень свідчить про те, що Старокостянтинівський край, наша щедра співуча земля пишається своїми невичерпними талантами, які з роси і води черпають свою силу і снагу, із покоління в покоління продовжуючи примножувати духовну скарбницю краю.

Колектив постійний учасник районних, обласних оглядів-конкурсів, фестивалів та свят (2008, 2009, 2010, 2011, 2012 років).

У 2009 та 2010 роках колектив брав участь в обласній телепередачі “Від усієї душі”.

У 2010 та 2011 роках колектив був запрошений на запис програми “Фольк-musik” на національному телебаченні в м.Київ, а згодом – на новорічну програму “Фольк-musik”, як переможець у 2011 році.

Щороку бере участь у обласному огляді хорів ветеранів війни і праці, який проходить у м.Хмельницький.

Хор ветеранів війни і праці постійно виїжджає в села району з концертними програмами, виступає в школах пропагуючи патріотичну українську пісню.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Серпень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Погода
Архів
Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (59)