Нарада щодо функціонування терапевтичних відділень у сільській місцевості

Нарада щодо функціонування терапевтичних відділень у сільській місцевості

7 березня 2017 року / 818 переглядів

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів робочу нараду щодо подальшого функціонування терапевтичних відділень, що розташовані в сільській місцевості.

У нараді взяли участь голова районної ради, заступники голови районної державної адміністрації та районної ради, начальник управління фінансів райдержадміністрації, головний лікар центральної районної лікарні, сільські голови Самчиківської, Решнівецької, Ладигівської, Сахновецької, Ілляшівської, Немиринецької, Миролюбненської, Самчинецької, Вишнопільської, Коржівської, Сербинівської сільських рад.

В ході роботи учасники наради проаналізували потребу в коштах на утримання терапевтичних відділень, що знаходяться на периферії. Начальник управління фінансів райдержадміністрації зазначив, що на їх утримання не вистачає близько трьох мільйонів гривень. Щоб зберегти заклади, на колегії районної державної адміністрації було прийнято рішення про фінансування цих медичних установ із сільських бюджетів. На сьогодні відпрацьовано механізм розрахунку коштів виходячи із кількості населення на тій чи іншій території (а це близько 300 грн. на одного мешканця). Свою точку зору із даного питання висловили сільські голови. Сергій Фесун наголосив, що рішення про подальше функціонування лікарень має бути спільне, виважене та обґрунтоване, але ні в якому разі не йти всупереч думці громади.

У підсумку наради дано доручення сільським головам найближчим часом провести сесії сільських рад із залученням представників влади, працівників центральної районної лікарні, мешканців сіл, активістів, на яких детально обговорити стани сільських бюджетів, пріоритетні напрямки розвитку територій у 2017 році та можливості фінансування медичних установ, і прийняти відповідні рішення сільських рад, виходячи із інтересів громад.

Рішення надати районній державній адміністрації та районній раді до 15 березня 2017 року.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Вересень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Погода
Архів
Вересень 2020 (21)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)