Робоча нарада із медичними працівниками району

Робоча нарада із медичними працівниками району

13 лютого 2017 року / 1 268 переглядів

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів робочу нараду із медичними працівниками району з метою формування стратегії розвитку медичної галузі у 2017 році.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Григорій Горда озвучив основні суми коштів, що будуть спрямовані на розвиток медицини. Він зауважив, що в цьому році сума коштів, що спрямовується із державного бюджету у вигляді медичної субвенції більша, у порівнянні до попереднього року, проте і видатки у зв’язку із підвищенням мінімальної заробітної плати значно зросли. Дефіцит коштів по райлікарні становить більше трьох мільйонів гривень. Тому необхідно прийняти рішення щодо приведення у відповідність структури центральної районної лікарні до суми коштів, що передбачена медичною субвенцією.

План виходу із ситуації що склалася озвучив головний лікар центральної районної лікарні Володимир Стіхарєв. Він зазначив, що зекономити кошти вдасться шляхом скорочення терапевтичних відділень, які знаходяться на периферії та скороченням ряду посад у ЦРЛ, що втратили актуальність на сьогодні.

Також учасники наради заслухали завідуючих терапевтичними відділеннями, що знаходяться у селах Самчики та Підгірне. Лікарі відмітили, що дійсно, функціонування цих відділень на сьогодні є економічно не вигідним. Особливої соціальної напруги закриття даних відділень серед населення не викличе, адже на базі кожного відділення уже функціонують амбулаторії загальної практики сімейної медицини, працюють сімейні лікарі, молодший медичний персонал, амбулаторії забезпечені необхідним медичним обладнанням, крім того у перспективі планується відкриття на базі Підгірнянської лікарні пункту швидкої медичної допомоги.

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун наголосив, що мета цієї зустрічі конструктивно підійти до тих фінансових проблем що склалися. Він звернувся до усіх завідуючих відділеннями ЦРЛ, що були присутні на нараді, раціонально та об’єктивно віднестись до питань оптимізації, продовжувати вишукувати ефективні шляхи вирішення проблеми максимально враховуючи інтереси сільського населення.

Також він закликав усіх присутніх до тісної співпраці, яка була у 2016 році і одним із результатів якої є відкриття капітально відремонтованого пологового відділення центральної районної лікарні.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Жовтень 2020 (37)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)