Відбулась зустріч керівництва району із перевізниками

Відбулась зустріч керівництва району із перевізниками

31 січня 2017 року / 1 029 переглядів

31 січня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун та голова районної ради Михайло Яснюк зустрілися з перевізниками Старокостянтинівщини. У нараді також взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Любов Бондар, начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда та начальник Старокостянтинівської автостанції Василь Возний.

Сьогодні на території району працює 8 приватних перевізників, які обслуговують 20 приміських пасажирських маршрутів. Між перевізниками та управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації заключені договори на відшкодування втрат за перевезення пільгових категорій громадян. Рішенням дев’ятої сесії Старокостянтинівської районної ради від 21 грудня 2016 року №8 для фінансування перевезення пільгових категорій громадян на приміських автобусних маршрутах на 2017 рік виділено 410 тис. грн.

Приватні перевізники з офіційним листом звернулись до керівнитва району з проханням збільшити суму коштів для фінансування перевезення пільгових категорій громадян. Підприємці наполягають на необхідності збільшення тарифу за перевезення з 54 до 65 копійок за кілометр, мотивуючи таке підняття підвищенням мінімальної заробітної плати, цін на пальне та запчастини. Представники перевізників також зауважили, що такий тариф дозволить їм нормально працювати – без втрат та надприбутків, та наголосили, що у деяких районах області тариф за перевезення складає до 85 копійок за кілометр.

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун та голова районної ради Михайло Яснюк погодились із підприємцями щодо необхідності зміни тарифів відповідно до рентабельності перевезень і зазначили, що дане питання буде опрацьовано та спрямовано додаткові бюджетні кошти на відшкодування втрат за перевезення пільгових категорій громадян.

Під час робочої наради Сергій Фесун зауважив, що автобусне сполучення надзвичайно важливе для мешканців району. Тому ця проблема не може бути лише проблемою райдержадміністрації та перевізників, до її вирішення мають долучитися і сільські ради, прийнявши відповідні програми. Кожен сільський голова має дбати про своїх мешканців. У свою чергу перевізники мають толерантно відноситись до громадян похилого віку, учасників бойових дій та з особливою повагою до сімей загиблих учасників антитерористичної операції на Сході України.

Також, приватні перевізники звернулись до Сергія Фесуна з проханням допомогти у вирішенні питання зміни маршрутів перевізників сусідніх районів, які знижують рентабельність місцевих, та забезпечення якісного покриття доріг посипковим матеріалом на авірійно-небезпечних ділянках доріг району у зимовий період.

Голова районної державної адміністрації наголосив, що влада району завжди відкрита до конструктивного діалогу та вирішення проблем громадян. За підсумками наради Сергій Фесун дав відповідні доручення для вивчення та врегулювання вищезазначених перевізниками питань.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Жовтень 2020 (37)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)