Сергій Фесун провів розширене засідання колегії районної державної адміністрації

Сергій Фесун провів розширене засідання колегії районної державної адміністрації

27 січня 2017 року / 369 переглядів

26 січня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів розширене засідання колегії районної державної адміністрації. На порядку денному колегії розглянули питання про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг; про розвиток первинної медичної допомоги в районі та про раціональне використання лісових ресурсів на території Старокостянтинівського району.

По першому питанню доповіла начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Бондар Любов Степанівна. Зокрема вона відмітила, що станом на 01.01.2017 року 7440 сімей району отримують субсидію на житлово-комунальні послуги, а це - 64,4% від загальної кількості сімей у районі. Всього нараховано субсидії на житлово-комунальні послуги на загальну суму 68 806126 грн. Середній розмір субсидії на житлово-комунальні послуги у 2016 році становив 1936,6 грн., що на 529,2 грн. більше ніж у 2015 році.

За субсидією на придбання твердого пічного побутового палива та скрапленого газу протягом минулого року звернулось 1372 особи. Нараховано субсидії готівкою на придбання твердого палива на суму 3 183 904 грн. Кількість отримувачів субсидії готівкою на придбання твердого палива та скрапленого газу у 2016 році становила 1242 сім’ї проти 1084 сімей у 2015 році, у 2014 році – 436 сімей. Також середній розмір субсидії готівкою склав 2524,4 грн. на сім’ю, що на 1199,6 грн. більше ніж у попередньому році.

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун наголосив на необхідності посилення роз'яснювальної роботи серед населення щодо порядку надання субсидій.

Про розвиток первинної медичної допомоги в районі доповів головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Швець Анатолій Іванович. Він зазначив, що у 2016 році з районного бюджету на розвиток первинної медико-санітарної допомоги виділено 1 млн. 453 тис. 457 грн., в т.ч. на забезпечення пільговими медикаментами 140 тис. грн., на невідкладну допомогу 50 тис. грн., на гемодіаліз 30 тис. грн. Видатки на невідкладну допомогу склали 378,2 тис. грн., також за залучені кошти сільських рад в сумі 103 тис. грн., що на 1 жителя складає 9,17 грн. Анатолій Швець подякував сільським головам, які прийняли програми підтримки сільських медичних закладів і звернувся до решти очільників громад зробити реальні кроки у цьому напрямку, адже мова йде про збереження життя та здоров'я наших громадян.

У 2016 році завершено реконструкцію Бутовецької АЗПСМ та ФАПу с.Сахнівці Поповнено матеріально-технічне оснащення цих закладів. За залучені кошти придбано 4 електрокардіографи: в Бутовецьку, Самчиківську, Староостропільську та Підгірнянську АЗПСМ. На сьогодні в центрі ПМСД працює 18 електрокардіографів. За залучені кошти закуплено 12 небулайзерів.

Проблемним залишається кадрове забезпечення лікарями відповідно до штатного розпису, матеріально-технічне забезпечення закладів охорони здоров’я центру в повному обсязі відповідно до примірного табеля оснащення.

Підсумовуючи дане питання голова районної державної адміністрації Сергій Фесун наголосив, що 2017 рік має стати роком розвитку сільської медицини. Він закликав сільських голів приділити максимальну увагу медичній галузі. Значна частина фельдшерсько-акушерських пунктів району мають реконструюватися за зразками Баглаївського та Сахновецького ФАПів, адже коштів у бюджетах сільських рад на сьогодні достатньо.

Також члени колегії взяли до відома інформацію про раціональне використання лісових ресурсів на території Старокостянтинівського району. В ході розгляду питання дано доручення: директору ДП "Старокостянтинівське лісове господарство", забезпечити у межах повноважень виконання заходів щодо відтворення і збереження лісів, відповідно до вимог законодавства, сільським головам посилити контроль за збереженням і відновленням лісових насаджень та полезахисних лісосмуг, які знаходяться на підвідомчих територіях сільських рад.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Офіцери і солдати реактивного дивізіону 18-ї омсбр з Чечні від Криму до Донбасу Упізнано військовослужбовців реактивного дивізіону 18-ї окремої мотострілкової бригади (в / ч 27777, Ханкала / Калиновська, з 2017 року переформована в 71-й МСП відновленої 42й дивізії) , які брали участь в боях на території України.

Переглянути детальну інформацію

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

Правила охорони електричних мереж

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода