В рамках робочого візиту Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав Старокостянтинівську ЦРЛ

В рамках робочого візиту Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав Старокостянтинівську ЦРЛ

27 січня 2017 року / 1 452 переглядів

26 січня в рамках робочої поїздки на Хмельниччині Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав Старокостянтинівську центральну районну лікарню.

Очільник уряду спільно з головою облдержадміністрації Олександром Корнійчуком, головою обласної ради Михайлом Загородним, народним депутатом України Віктором Бондарем, головою районної державної адміністрації Сергієм Фесуном та головою районної ради Михайлом Яснюком мав змогу оглянути нещодавно реконструйоване пологове відділення лікарні.

Старокостянтинівська ЦРЛ обслуговує близько 65 тисяч мешканців району. В своєму складі лікарня має клініко-діагностичну поліклініку, 13 стаціонарних відділень, клініко-діагностичну лабораторію, відділення функціональної діагностики, рентгенологічну службу. У 2015 році лікарня отримала вищу акредитаційну категорію, сертифікована відповідно до системи управління якості стосовно здійснення медичної практики відповідно до вимог ДСТУ ISO 9000:2009. У перспективі вона має увійти до складу центрального Хмельницького госпітального округу у якості лікарні інтенсивного лікування І рівня.

У 2016 році завдяки розпочатим Урядом реформам, місцеві бюджети Хмельниччини отримали суттєву фінансову підтримку. У Старокостянтинові 692,5 тис грн. субвенції з державного бюджету на розвиток окремих територій використали для проведення капітального ремонту приміщення пологового відділення ЦРЛ.

Володимир Гройсман позитивно оцінив напрацювання місцевої влади та підкреслив важливість реформ, що тривають в державі. “Це яскравий приклад децентралізації влади, – зауважив Прем’єр-міністр, говорячи про пологове відділення. – Ми передали багато ресурсів на місця – у бюджети міст, областей, районів. Там є кошти, які можна направляти на те, щоб робити у тому числі якісну систему охорону здоров’я”.

Глава Уряду поспілкувався з представниками трудового колективу відділення. Він розповів про кроки Уряду, спрямовані на зміну системи охорони здоров’я, зокрема про рішення Уряду, спрямовані на дерегуляцію фармацевтичного ринку та зниження цін на ліки, запровадження системи реімбурсації на ліки проти окремих хвороб.

Також високопосадовець вніс свій вклад в розвиток лікарні – вручив два сертифікати на пульсоксиметри для новонароджених та вагітних. Даний прилад дасть змогу контролювати пульс і серцебиття у плоду неінвазивним шляхом.

За словами Прем’єра, Уряд налаштований на зміну системи фінансування у системі медицини. “Хочемо, щоб система фінансування заробітної плати лікаря була стимулюючою. Краще лікар працює – більше у нього клієнтів, він отримує більшу заробітну плату, – зазначив Володимир Гройсман. – Маємо фінансувати не стіни і не час перебування у лікарні, а якісну медичну послугу, у структурі якої є ваша заробітна плата. Цю філософію будемо змінювати”.

Прем’єр-міністр також зазначив, що Уряд сподівається на прийняття закону про обов’язкове державне медичне страхування.

“Люди не будуть нічого додатково платити, а ми у бюджетному секторі кошти, які ми сьогодні витрачаємо на медицину, будемо витрачати через систему страхування, щоб кошти ходили за людиною. Тоді ситуація вирівняється і все стане на свої місця, тому що у такому стані, в якому знаходиться сьогодні сфера охорони здоров’я, вона далі не може бути”, – наголосив він.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Погода
Архів
Листопад 2020 (18)
Жовтень 2020 (38)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)