У Старокостянтинові відкрили пам’ятник Тарасу Григоровичу Шевченку

У Старокостянтинові відкрили пам’ятник Тарасу Григоровичу Шевченку

27 січня 2017 року / 574 переглядів

Урочиста церемонія відкриття пам’ятника українському мислителю, поету, художнику і просвітителю, Великому Кобзареві – Тарасові Григоровичу Шевченку відбулася 26 січня у Старокостянтинові.

Цієї події жителі міста чекали близько десяти років. Ініціатором будівництва пам’ятника Тарасові Шевченку ще у 2006 році виступила патріотично налаштована громадськість.

У травні 2008 року конкурсна комісія з поданих проектів відібрала роботу Київського архітектора Віктора Рябова і рекомендувала його громаді м.Старокостянтинова для виготовлення пам’ятника Т.Г.Шевченку. Втілив монумент у бронзі львівський підприємець Ігор Чуба.

До збору коштів на спорудження пам’ятника Кобзарю долучилися небайдужі громадяни, приватні підприємці, колективи підприємств та організацій.

Обряд освячення пам’ятника провели представники релігійних конфесій міста.

У виконанні академічного ансамблю пісні і танцю “Козаки Поділля” обласної філармонії та Народного аматорського хору “Доброслав” звучали невмирущі твори Кобзаря.

На завершення заходу його учасники поклали до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку корзини квітів та віддали йому свою шану і подяку за багаторічну боротьбу і страждання в ім’я незалежності України та волі її народу.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Офіцери і солдати реактивного дивізіону 18-ї омсбр з Чечні від Криму до Донбасу Упізнано військовослужбовців реактивного дивізіону 18-ї окремої мотострілкової бригади (в / ч 27777, Ханкала / Калиновська, з 2017 року переформована в 71-й МСП відновленої 42й дивізії) , які брали участь в боях на території України.

Переглянути детальну інформацію

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

Правила охорони електричних мереж

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода