Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун з робочим візитом відвідав Самчинецьку та Миролюбненську сільські ради

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун з робочим візитом відвідав Самчинецьку та Миролюбненську сільські ради

19 січня 2017 року / 1 239 переглядів

18 січня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун спільно із заступником голови райдержадміністрації Олегом Борикіном здійснили робочу поїздку до Самчинецької та Миролюбненської сільських рад. У ході робочої поїздки очільник району обговорив із Самчинецьким сільським головою Іриною Сторожук стан та перспективи соціально-економічного розвитку підлеглих територій, пріоритетні завдання на 2017 рік.

На території Самчинецької сільської ради зареєстровано 436 громадян. У 2016 році в селах вищевказаної адмінодиниці склалася досить негативна демографічна ситуація – померло 12 осіб, а народилося лише одне немовля. Із працевлаштуванням теж складно, у переважній більшості громадяни мають дохід від здачі молока, частина чоловіків працездатного віку працює у ДП “Старокостянтинівське лісове господарство”. За словами сільського голови молодь у пошуках робочих місць залишає села.

Під час зустрічі обговорено питання щодо відновлення водогону у с.Самчинці, проведення ремонтних робіт у клубі с.Семиреньки, закупівельної ціни на молоко від домогосподарств, дотримання належного благоустрою у населених пунктах, роботи закладів соціальної сфери та торгівлі. Особливу увагу голова райдержадміністрації приділив питанню використання земель – няавності укладених договорів оренди, сплаті податків з доходів фізичних осіб та використанню земель за цільовим призначенням.

Також сільський голова звернулася до голови райдержадміністрації із проханням допомогти у вирішенні проблем, пов’язаних із орендою земель запасу. Так, у 2007 році з однією із фізичних осіб укладено договір оренди 48 га землі з орендною платою 400 грн. на рік, проте уже понад два роки дана змельна ділянка не обробляється. “Ефективне використання земельних ресурсів є одним із пріоритетних напрямків роботи влади району. Земля повинна оброблятися та приносити прибутки у бюджети усіх рівнів. У першу чергу в цьому має бути зацікавлена сільська рада та місцева громада, адже оренда землі – основне джерело наповнення бюджетів сільських рад”, – сказав Сергій Фесун та пообіцяв взяти дане питання під особистий контроль.

Керівник району також відвідав ФАП у с.Самчинці, поцікавився рівнем забезпечення медичними препаратами, кількістю звернень громадян за медичною допомогою та проблемами, які виникають у роботі установи. Приміщення ФАПу побудоване наприкінці 80-х років минулого століття. Загалом приміщення знаходиться у задовільному стані як ззовні, так і всередині – прийомні кабінети чисті, охайні та теплі. Однак, ремонт кімнат є морально застарілим. Тому Сергій Фесун запропонував сільському голові розглянути можливість проведення косметичного ремонту приміщення ФАПу задля покращення умов надання медичних послуг населенню.

У рамках робочої поїздки голова райдержадміністрації перевірив хід виконання ремонтних робіт із облаштування дитячого садочка у с.Морозівка Миролюбненської сільської ради. Дитячий садок облаштовують у приміщенні Морозівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Наразі закінчено ремонтні роботи та меблювання у навчальних, ігрових класах, облаштовано кімнату для сну на 20 ліжко-місць, санвузол, тривають ремонтні роботи у харчоблоці. Ці роботи проводяться на кошти, які виділені з районного бюджету (200 тис. грн.) та за активної підтримки депутата Старокостянтинівської районної ради Петра Сторожука. Заяви на навчання у майбутньому садочку подали батьки 18 дітей. Під час огляду приміщень Сергій Фесун висловив певні пропозиції щодо подальшого облаштування кімнат для малечі та зазначив, що відкриття закладу такого типу є знаковим для кожного села, адже це означає, що воно живе.

По закінченню робочої поїздки Сергій Фесун зазначив, що районна та місцеві влади у цьому році мають виконати чимало завдань щодо покращення інфраструктури району та життя громадян і розпочинати потрібно вже сьогодні.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію

ГО "Донбас СОС" безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Червень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
Погода
Архів
Червень 2020 (3)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (58)
Лютий 2020 (19)
Січень 2020 (25)