Освічена молодь – майбутнє нашої держави

Освічена молодь – майбутнє нашої держави

21 грудня 2016 року / 754 переглядів

21 грудня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун зустрівся із директором Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Григорієм Гончаруком.

У ході робочої зустрічі обговорено питання розвитку освітньої галузі району, підтримки талановитих та обдарованих дітей. Григорій Гончарук відзначив, що вихованці навчальних закладів Старокостянтинівщини мають високий рівень знань та є постійними призерами обласного конкурсу Малої академії наук України, відкритий тур якої наразі проходить у с.Самчики.

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун зазначив, що освітня галузь є однією із пріоритетних напрямків роботи влади району. Разом із покращенням матеріально-технічної бази шкіл значна увага приділяється навчальному процесу: це і впровадження передових педагогічних практик, розвиток наукової творчості учнівської молоді, художньо-естетичного та фізичного виховання.

За словами Григорія Гончарука високий рівень знань учнівська молодь демонструє там, де владою створені відповідні умови для навчання, і Старокостянтинівщина є цьому підтвердженням. Адже коли школи відремонтовані, навчальні класи світлі і теплі, забезпечено матеріально-технічну базу, зібрано професійний педагогічний колектив – учні обов’язково досягатимуть високого рівня знань.

У розмові із директором обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Сергій Никанорович подякував за підтримку талановитої молоді нашого району. Також, очільник району зазначив, що попри значні досягнення у розвитку освітньої галузі ще є над чим працювати. Навчальні заклади потребують постійної підтримки з боку органів влади і на 2017 рік вже заплановано чимало проектів.

За результатами робочої зустрічі Сергій Фесун та Григорій Гончарук домовились про співпрацю у питанні наукового та творчого розвитку учнівства Старокостянтинівщини.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Перелік пунктів обігріву у Старокостянтинівському районі

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода
Архів
Січень 2020 (11)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)