Відбулось засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії

Відбулось засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії

15 листопада 2016 року / 1 130 переглядів

15 листопада відбулось засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії у зв’язку із виявленням на ТОВ «Подільський бекон» захворювання тварин викликані вірусом африканської чуми.

У засіданні комісії взяв участь голова районної державної адміністрації Сергій Фесун.

Голова надзвичайної протиепізоотичної комісії Олег Омелянюк доповів, що на підприємстві ТОВ «Подільський бекон» зафіксовано загибель свинопоголів’я, лабараторні дослідження показали, що загибель тварин викликана вірусом африканської чуми. Він запропонував конкретний план дій щодо термінової ліквідації осередку захворювання свиней. Зокрема, територія підприємства визначена як карантинна зона, в зону нагляду віднесено село Воронківці.

Сьогодні на в’їздах в зони захисту та нагляду виставлено ветеринарно-поліцейські пости. В карантинній зоні розпочинаються роботи по ліквідації осередку захворювання шляхом знищення хворих тварин. В зоні нагляду хворих тварин не виявлено, проте все здорове свинопоголів’я, незалежно від форми власності, підлягає вимушеному забою з подальшою його термічною переробкою.

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун доручив голові протиепізоотичної комісії Олегу Омелянюку забезпечити чітку скоординовану роботу ветеринарно-санітарної служби, МНС, поліції, сільської ради по ліквідації надзвичайної ситуації в районі. Закликав усіх з максимальною відповідальністю віднестися до поставлених завдань.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Погода
Архів
Листопад 2020 (18)
Жовтень 2020 (38)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)