Відзначено День працівників соціальної сфери

Відзначено День працівників соціальної сфери

7 листопада 2016 року / 489 переглядів

У Старокостянтинівському районі відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівника соціальної сфери – свята тих людей, чия діяльність сповнена милосердя і тепла, чия праця не завжди помітна, але така потрібна. Адже саме працівники цієї сфери вирішують соціальні проблеми населення, сприяють створенню належних, безпечних умов праці, надійному захисту від безробіття та бідності, піклуються про інвалідів, сиріт, одиноких і немічних, підтримують знедолених у старості й хворобі.

Напередодні професійного свята у залі зібралися представники служб, які реалізовують соціальну політику Президента та Уряду в Старокостянтинівському районі – управління соціального захисту населення, територіального центру соціального обслуговування, Пенсійного фонду, фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності і нещасних випадків на виробництві, міськрайонного центру зайнятості населення, служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун привітав працівників соціальної сфери із професійним святом. “Ви завжди були і будете рушійною силою, яка визначає успішність держави у побудові соціально орієнтованого суспільства. Щодня ви піклуєтесь про людей, даруєте їм віру в свої сили та надаєте впевненості в тому, що ніхто не залишиться наодинці зі своїми проблемами. Сьогоднішнє свято є чудовою нагодою ще раз подякувати вам за вагомий внесок у загальну справу підвищення добробуту громадян”, – сказав Сергій Никанорович.

Кращих працівників соціальної сфери району нагороджено грамотами, цінними подарунками та грошовими винагородами районної державної адміністрації, районної ради і Хмельницької обласної організації професійної спілки працівників державних установ України. Спільним подарунком для усіх учасників заходу став святковий концерт.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода