Земля має працювати на розвиток місцевих громад

Земля має працювати на розвиток місцевих громад

24 жовтня 2016 року / 993 переглядів

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олега Омелянюка відбулось чергове засідання комісії по визначенню і відшкодуванню збитків власникам землі та землекористувачам.

У своїй діяльності комісія керується постановою Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 року №284 «Про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам» та має на меті визначення і відшкодування збитків, завданих внаслідок порушення порядку землекористування, недопущення безплатного використання земельних ділянок, що призводить до втрат місцевого бюджету, проведення розрахунку таких втрат внаслідок порушення фізичними та юридичними особами земельного законодавства.

Так як плата за землю є основним джерелом доходів місцевих бюджетів (відповідно до норм діючого Бюджетного Кодексу України земельні платежі 100 відсотково зараховуються до міського, селищних та сільських бюджетів), то і втрати по цьому платежу суттєві.

На комісію було запрошено землекористувачів з Миролюбненської, Волице-Керекешинської та Огіївської сільських рад. Члени комісії вирішили пропонувати землекористувачам ТОВ "Ванден Агро", ПАФ "Відродження" та Польовому О.В. в добровільновільному порядку сплатити в бюджет відповідних сільських рад недотриману орендну плату за користування без правовстановлюючих документів земельними ділянками. Складені акти буде направлено до сільських рад для контролю та виконання.

Заступник голови райдержадміністрації Олег Омелянюк зазначив, що і надалі комісією буде проводитись відповідна робота із власниками та користувачами землі, котрі ухиляються від сплати податків, що забезпечить додаткові надходження до місцевих бюджетів.

"Ми повинні стимулювати розширення діяльності суб’єктів господарювання з метою отримання прибутків і, як результат, вчасної та повної оплати за користування земельними ділянками. Наше завдання забезпечити дотримання земельного законодавства та наповнення місцевих бюджетів. Податки за землю мають працювати на громаду, а не осідадати у кишенях недобросовісних громадян", – наголосив Олег Омелянюк.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Жовтень 2020 (30)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)