На Старокостянтинівщині продовжуються роботи із недопущення занесення збудника африканської чуми свиней

На Старокостянтинівщині продовжуються роботи із недопущення занесення збудника африканської чуми свиней

24 жовтня 2016 року / 940 переглядів

24 жовтня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олега Омелянюка відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Старокостянтинівській райдержадміністрації. У роботі комісії приймали участь керівники свиногосподарств різних форм власності.

У вступному слові заступник голови райдержадміністрації Олег Омелянюк наголосив, що надзвичайно напруженою і загрозливою на сьогоднішній день залишається епізоотична ситуація по африканській чумі свиней в Україні та на Хмельниччині. У жовтні цього року в одному із дворогосподарств смт.Летичів виявлено ДНК вірус африканської чуми свиней. “Ми повинні забезпечити неухильне виконання рішень Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Хмельницькій обласній державній адміністрації та контролювати виконання рішень відповідної комісії при райдержадміністрації. Маємо чіткі заходи, які необхідно вжити, щоб мінімізувати ризик проникнення вірусу на територію Старокостянтинівщини. Я переконаний, що усі присутні у цій залі зацікавлені в їх реалізації, адже від виконання залежить подальша доля ваших підприємств, економіки району та епізоотична безпека держави”, – зазначив Олег Омелянюк.

В.о. начальника управління Держпродспоживслужби Леонід Слободянюк звернувся до запрошених керівників господарств з вимогою забезпечити карантинні умови. Доповідач повідомив, що згідно вимог обласної та районної Державних надзвичайних протиепізоотичних комісій буде забезпечено контроль за дотриманням усіма суб'єктами господарювання, незалежно від форми власності та підпорядкування, діяльність яких пов’язана з утриманням, забоєм та переробкою свиней та продукції, ветеринарно-санітарного законодавства, зокрема щодо “закритого” режиму роботи. Необхідно обладнати господарства санпропускниками, дезбар’єрами, дезкилимками, працівникам видати спецодяг, спецвзуття, організувати харчування відповідно до вимог карантину.

У разі невиконання умов карантину буде припинено діяльність господарства згідно діючого законодавства. Також, Леонід Слободянюк повідомив, що працівниками ветмедицини, рятувальників, Національної поліції та працівників райдержадміністрації буде організовано спільні перевірки на рівні району. У випадку відмови в проведенні перевірки або при виявленні порушень ветеринарно-санітарних вимог матеріали направлятимуться у правоохоронні органи. Також, переміщення свиней (ввіз, вивіз) за межі району буде здійснюватись лише з дозволу головного державного інспектора Держпродспоживслужби в районі.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення та дано доручення щодо подальших дій для головного державного інспектора Держпродспоживслужби в Старокостянтинівському районі, керівників свиногосподарств, Старокостянтинівському відділу поліції Головного управління національної поліції України в Хмельницькій області, головам сільських рад, Старокостянтинівському відділу Головного управління ДСНС в Хмельницькій області, ДП Старокостянтинівське лісове господарство та районному товариству мисливців та рибалок. Заступник голови районної державної адміністрації Олег Омелянюк також наголосив на необхідності вироблення у найкоротші терміни покрокового плану спільних дій усіх служб на випадок виявлення АЧС в районі.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Погода
Архів
Листопад 2020 (15)
Жовтень 2020 (38)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)