У Веснянці вшанували людей похилого віку та ветеранів праці

У Веснянці вшанували людей похилого віку та ветеранів праці

30 вересня 2016 року / 588 переглядів

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН, а в Україні також і День ветерана.

Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 року щорічно відзначає цей день. Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян затверджено урядовою постановою.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Напередодні свята працівники районного територіального центру вирішили організувати зустріч із своїми підопічними та людьми похилого віку на території Веснянської сільської ради, щоб віддати свою шану і повагу людям, за спиною у яких великий віковий і життєвий шлях, які вистраждали під чорним крилом голодоморів, які вистояли криваве пекло Великої Вітчизняної війни, які відбудували зруйноване і допомагають нам творити майбутнє. Долі всіх присутніх багато в чом у схожі одна на одну. Про кожного можна писати романи і повісті.

Розпочалася зустріч із привітання сільського голови Д. А. Поліщука, який вручив подарунки ветеранам праці.

На зустріч також завітали заступник голови Старокостянтинівської райдержадміністрації Олег Омелянюк, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Любов Бондар, директор районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Надія Дзюба, які мали змогу привітати усіх присутніх.

Учасники вокальної групи «Калинонька» районного територіального центру подарували літнім людям радість. Їхній концерт – це ніби ковток свіжої води із чистого, животворного джерела, це свідчення того, що життя, не дивлячись на всі негаразди, продовжується.

Немало палких і щирих оплесків було адресовано Миколі Івановичу Гуменюку, заступнику начальника управління соціального захисту населення, який виконував свої авторські пісні та вірші. Звучала жива самобутня українська пісня. Співали артисти, співали разом із ними і всі присутні в залі. Відчувалося піднесене єднання сердець і помислів.

За матеріалами Старокостянтинівського

районний територіального центру соціального обслуговування населення

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода