Відбувся семінар начальників управлінь соціального захисту області на базі нашого району

Відбувся семінар начальників управлінь соціального захисту області на базі нашого району

26 вересня 2016 року / 642 переглядів

23 вересня відбувся семінар начальників управлінь соціального захисту області на базі нашого району та міста. В ході семінару обговорювалися питання соціального захисту учасників АТО, що є сьогодні одним з головних завдань в роботі Управління.

Сьогодні на обліку в Управлінні соціального захисту населення Старокостянтинівської РДА перебуває 229 ветеранів АТО, з них: інвалідів війни 3 групи – 2 чол., учасників бойових дій – 219 чол., членів сімей загиблих – 8 чол.

Спеціалістами управління та соціальними робітниками територіального центру проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання учасників бойових дій та членів сімей загиблих АТО, проведено анкетування демобілізованих учасників АТО з метою виявлення їхніх основних потреб та надання належної допомоги. Усі вони проживають у власних будинках з сім’ями у задовільних умовах, усім необхідним забезпечені. Користуються пільгами згідно Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016року №141 «Деякі питання виплати у 2016 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» в 2016 році управлінням виплачено разову грошову допомогу до Дня Перемоги 174 ветеранам АТО на суму 158,1 тис.грн.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 року №179 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції» для проходження навчання на водіїв різних категорій в Старокостянтинівську організацію ТСОУ направлено 22 учасника бойових дій АТО, з них станом на 20.09.2016 року пройшли навчання 15 учасників бойових дій.

З метою організації психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції за бюджетною програмою КПКВК 2505150 відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 221(далі – Постанова) Управління соціального захисту населення Старокостянтинівської РДА направило 7 учасників бойових дій АТО на проходження даної реабілітації. Реабілітація за бюджетною програмою здійснюється на базі діючих лікувальних та санаторно-курортних закладів, які мають сучасну матеріально-технічну базу та кваліфіковані кадри.

Станом на 20.09.2016р. одного учасників бойових дій АТО направлено на санаторно-курортне лікування відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 року №200 «Про Порядок використання коштів на забезпечення постраждалих учасників АТО санаторно-курортним лікуванням».

Відповідно до районної комплексної програми соціального захисту населення на 2016-2018 роки затвердженої рішенням четвертої сесії від 03 березня 2016 року №12 на 2016 рік передбачено 142,0 тис.грн. на реалізацію заходів щодо соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей, а в 2015 році – 164,0 тис.грн.

На території сільських рад, в яких проведено захоронення загиблих учасників АТО встановлено чотири меморіальні дошки (с.В.Чернятин, с.Миролюбне, с.В.Мацевичі, с.Пеньки). На території Великомацевицької сільської ради встановлено обеліск загиблому учаснику бойових дій АТО.

Крім того акцентувалася увага на роботі соціальних установ. Делегація відвідала районний центр реабілітації дітей-інвалідів, Самчиківський будинок-інтернат для людей похилого віку. Обмінялися досвітом, обговорили проблемні питання. На завершення усім учасникам семінару було запропоновано екскурсію в Державний заповідник «Музей-садибу «Самчики»».

З гарними враженнями та позитивними емоціями начальники управлінь соціального захисту та представники Департаменту соціального захисту області завершили свій робочий візит до Старокостянтинівського району.

Інформація управління

соціального захисту населення

райдержадміністрації

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода