Заступник голови райдержадміністрації Олег Омелянюк: африканська чума свиней – виклик сьогодення

Заступник голови райдержадміністрації Олег Омелянюк: африканська чума свиней – виклик сьогодення

7 вересня 2016 року / 693 переглядів

7 вересня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олега Омелянюка відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Старокостянтинівській райдержадміністрації. На засіданні були присутні керівники рятувальної служби, Національної поліції й підприємств, організацій та установ, діяльність яких пов’язана з вирощуванням, утриманням, реалізацією свиней, їх забоєм, переробкою і зберіганням продукції.

У вступному слові заступник голови райдержадміністрації Олег Омелянюк наголосив, що надзвичайно напруженою і загрозливою на сьогоднішній день залишається епізоотична ситуація по африканській чумі свиней в Україні. “Ми повинні забезпечити неухильне виконання рішень Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Хмельницькій обласній державній адміністрації та контролювати виконання рішень відповідної комісії при райдержадміністрації. Маємо чіткі заходи, які необхідно вжити, щоб мінімізувати ризик проникнення вірусу на територію району та області. Я переконаний, що усі присутні у цій залі зацікавлені в їх реалізації, адже від виконання залежить подальша доля ваших підприємств, економіки району та епізоотична безпека держави”, – зазначив Олег Омелянюк.

В.о. начальника управління Держпродспоживслужби Леонід Слободянюк звернувся до запрошених керівників господарств з вимогою забезпечити карантинні умови. Доповідач повідомив, що згідно вимог обласної та районної Державних надзвичайних протиепізоотичних комісій буде забезпечено контроль за дотриманням всіма суб'єктами господарювання, незалежно від форми власності та підпорядкування, діяльність яких пов’язана з утриманням, забоєм та переробкою свиней та продукції, ветеринарно-санітарного законодавства, зокрема щодо “закритого” режиму роботи. Необхідно обладнати господарства санпропускниками, дезбар’єрами, дезкилимками, працівникам видати спецодяг, спецвзуття, організувати харчування відповідно до вимог карантину.

У разі невиконання умов карантину буде припинено діяльність господарства згідно діючого законодавства. Також, Леонід Слободянюк повідомив, що працівниками ветмедицини, рятувальників, Національної поліції та працівників райдержадміністрації буде організовано спільні перевірки на рівні району. У випадку відмови в проведенні перевірки або при виявленні порушень ветеринарно-санітарних вимог матеріали направлятимуться у правоохоронні органи.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Серпень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Серпень 2019 (13)
Липень 2019 (26)
Червень 2019 (20)
Травень 2019 (25)
Квітень 2019 (21)
Березень 2019 (28)