Карантинний пост в районі села Северини забезпечено усім необхідним

Карантинний пост в районі села Северини забезпечено усім необхідним

7 вересня 2016 року / 1 174 переглядів

У зв’язку із можливістю проникнення збудника на територію Хмельницької області, на виконання протоколу засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Хмельницькій облдержадміністрації, Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Старокостянтинівській райдержадміністрації 3 вересня 2016 року прийняла рішення виставити пост із діючим дезбар’єром при в’їзді на територію Хмельницької області по трасі Старокостянтинів – Любар в районі села Северини.

6 вересня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун спільно із заступником голови райдержадміністрації Олегом Омелянюком відвідали карантинний пост та ознайомились із його забезпеченням та функціонуванням. На посту організовано цілодобове чергування спеціалістів Національної поліції, ДСНС і ветеринарної служби. Пост обладнаний наметом, освітленням, деззасобами, розміщені необхідні попереджувальні дорожні знаки перед дезбар’єром, дезбар’єр постійно підтримується в робочому стані. На посту забезпечується харчування фахівців.

Загалом контроль за переміщенням автотранспорту на адміністративному кордоні Житомирської та Хмельницької областей, що здійснює перевезення живих тварин, продукції та сировини тваринного походження і кормів на предмет наявності супровідних документів, надійний.

За словами представника ветеринарної служби, для дезінфекції автотранспортних засобів використовується дезрозчин препарату «Респур». Вимушена дезінфекція проводиться 0,4-процентним розчином препарату. Пісочно-тирсова суміш, що «розсипана» на асфальті, обробляється, за його словами, кожні 2-3 години.

З метою недопущення занесення збудника АЧС на територію Хмельниччини загалом, та Старокостянтинівського району зокрема, пост в районі села Северини буде діяти до прийняття рішення про припинення його діяльності Державною надзвичайною протиепізоотичною комісією при Хмельницькій облдержадміністрації.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Жовтень 2020 (30)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)