Відбулось засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

Відбулось засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

29 серпня 2016 року / 880 переглядів

Завдяки активній позиції та діяльності влади в районі проводиться робота, спрямована на становлення та розвиток цивілізованого ринку праці, вживаються заходи щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

29 cерпня заступник голови районної державної адміністрації Олег Омелянюк провів чергове засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Середня заробітна плата по району в червні склала 4763 грн, що вище за середньообласну на 458 грн. ( 4305 грн) Так, в сільському господарстві вище на 1501грн (5890 проти 4389 грн), проте в промисловості нижче на 1630 грн (3456 проти 5086 грн). Найнижчим рівнем заробітної плати також залишалася в сфері охорони здоров'я - 2513 грн.

Звертаючись до членів робочої групи, заступник голови районної державної адміністрації Олег Омелянюк зазначив: «Від того, які вживаються у районі заходи щодо легалізації зайнятості населення та виявлення фактів неналежного оформлення трудових відносин, залежить стан наповнення районного та сільських бюджетів. Для забезпечення соціальних гарантій щодо отримання у майбутньому пенсій необхідно продовжити роботу з населенням щодо недопущення отримання заробітної плати в «конвертах». Виплата зарплати «в конвертах» та праця без належного оформлення трудових відносин мають характер «руйнівної сили» як для економіки в цілому, так і для кожного громадянина зокрема. Працівники, які погоджуються отримувати таку зарплату, самі собі шкодять, оскільки, отримуючи нелегальну винагороду в результаті домовленості з роботодавцем, позбавляють себе соціальних виплат та гарантій, та й, зрештою, достойних пенсій. Від організації роботи в цьому напрямку залежить добробут громадян, їх соціальний захист».

В районі зафіксовано непоодинокі факти виплати зарплати на рівні та нижче законодавчо встановленого мінімуму. Членами робочої групи опрацьовано перелік суб’єктів господарювання, які нараховували заробітну плату менше мінімальної, згідно даних Старокостянтинівського відділення Красилівської ОДПІ. Сьогодні, на засіданні заслухано пояснення 5 керівників підприємств та одного приватного підприємця, які допускали факти виплати заробітної плати найманим працівникам нижче мінімального розміру в травні-червні поточного року. Обговорювалися причини та визначалися шляхи підвищення розміру заробітної плати для найманих працівників.

За підсумками засідання прийнято ряд протокольних рішень.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Перелік пунктів обігріву у Старокостянтинівському районі

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода
Архів
Січень 2020 (16)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)