Олександр Корнійчук провів виїзний прийом громадян у Старокостянтинівському районі

Олександр Корнійчук провів виїзний прийом громадян у Старокостянтинівському районі

25 липня 2016 року / 534 переглядів

Голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук провів виїзний прийом громадян у Старокостянтинівському районі.

На прийом до очільника області звернулася чимала кількість громадян. Питання стосувалися допомоги у врегулюванні земельних відносин, надання якісних медичних послуг Старокостянтинівською центральною районною лікарнею та надання адресних матеріальних допомог, у зв’язку із необхідністю проведення дороговартісного лікування.

Особливу увагу було загострено на зверненні Вігель Віри Олександрівни, чий онук – Вігель Федір Валерійович, учасник бойових дій на сході України, помер 14.08.2015 року від крововиливу. Як стверджує Віра Олександрівна смерть онука наступила через халатне відношення лікарів центральної районної лікарні до своїх службових обов’язків. У серпні минулого року Федір Валерійович поступив до Старокостянтинівської центральної районної лікарні у критичному стані, попередньо йому діагностували крововилив у мозок, проте першу медичну допомогу не надали, госпіталізувати відмовились. Оскільки він військовий відправили до військового шпиталю (порушуючи норми транспортування таких хворих), а далі і до обласного центру. Через бюрократичну тяганину було втрачено дорогоцінний час, життя 29-річного Вігеля Федора врятувати не вдалося. Сьогодні бабуся прагне знайти винних у смерті онука. Олександр Корнійчук пообіцяв створити спеціальну комісію, та розібратися у цьому випадку.

Він наголосив, що влада повинна працювати для людей - тому усі звернення, що надійшли, будуть детально вивчені та вирішені у законодавчому полі.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Липень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Погода