На Старокостянтинівщині ліквідовують наслідки негоди

На Старокостянтинівщині ліквідовують наслідки негоди

18 липня 2016 року / 711 переглядів

17 липня на Старокостянтинівщині пройшла сильна злива та випав аномальний град. Найбільше від негоди потерпіли мешканці Григорівської сільської ради, а саме село Воронківці. Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун виїхав на місце події. Разом із заступником – Олегом Борикіним, працівниками МНС, представниками будівельної організації оцінили стан справ у Воронковецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Тут градом сильно пошкоджено покрівлю, дощова вода через горищне приміщення проникла всередину закладу. Намокли стеля та стіни. Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун запевнив директора школи, що наслідки негоди будуть ліквідовані найближчим часом. Будуть виділені кошти на перекриття школи і уже проведено переговори із будівельною організацією щоб негайно приступили до роботи. Допоки будівельники готуються до роботи, з метою недопущення ще більших матеріальних збитків, вирішено провести тимчасове укриття школи тентами, адже протягом дня дощ не припиняється. Працівники районного відділення МНС в районі працюють над ліквідацією наслідків стихії.

Крім Воронковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів значних збитків стихія завдала і місцевому фермерському господарству СТОВ "Заготівельник". Тут сильно пошкоджено складські приміщення де зберігається зерно, тваринницькі ферми.

Завдано значної шкоди і приватним домогосподарствам.

17 липня в наслідок стихії було знеструмлено п'ять населених пунктів, на даний час у двох електропостачання уже відновлено.

Роботи по ліквідації наслідків стихійного лиха в районі тривають

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода