Очільник Головного управління ДСНС області відзначив роботу пожежних с. Самчики

Очільник Головного управління ДСНС області відзначив роботу пожежних с. Самчики

15 липня 2016 року / 915 переглядів

14 липня у приміщенні гарнізонного клубу Головного управління ДСНС області відбулися навчально-методичні збори для працівників місцевих пожежних команд та начальників державних пожежно-рятувальних частин.

Розпочав нараду начальник Головного управління ДСНС області Едуард Братко. У вступному слові він відзначив важливу роль місцевої пожежної охорони у захисті населених пунктів області від пожеж та інших надзвичайних ситуацій. Перш за все, Едуард Петрович від імені голови ДСНС України Миколи Чечоткіна та від себе особисто подякував начальникам МПО за важливу роботу, яку вони виконують. Очільник рятувальників зазначив, що згідно з концепцією реформування, за місцевими пожежними командами – сьогодення і майбутнє безпеки громадян у новостворених територіальних громадах. Тому одним із першочергових завдань є необхідність покращення матеріально-технічної бази пожежно-рятувальних підрозділів відповідно до сучасних вимог. А огляд техніки місцевої пожежної охорони, що нещодавно був проведений, показав, що парк спецтехніки потребує значного оновлення.

Очільник Головного управління особливо відзначив роботу пожежних с. Самчики Старокостянтинівського району, та в знак подяки зробив приємний подарунок її керівнику – нову сучасну пожежну каску. Також за результатами проведеного огляду комісія визначила кращі підрозділи МПО, а саме: с. Гуменці Кам’янець-Подільського району, смт. Дунаївці Дунаєвецького району, смт. Наркевичі Волочиського району.

Кращі керівники підрозділів та голови об’єднаних територіальних громад, де вони знаходяться, були відзначені грамотами та цінними подарунками.

В рамках навчально-методичних зборів фахівці Головного управління провели з керівниками пожежних підрозділів лекції щодо утримання протипожежного водопостачання, способів гасіння пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також продемонстрували можливості сучасної пожежно-рятувальної техніки та обладнання.

На завершення керівники місцевих пожежних підрозділів отримали в подарунок 40 комплектів захисного одягу. Де два комплекти перейшло в МПК с. Самчики та МПК с. Вишнопіль. Очільник Головного управління зазначив, що на сьогоднішній день ведеться робота щодо забезпечення с. Самчики пожежним автомобілем з пожежно-технічним оснащенням для швидкого реагування на надзвичайні ситуації у сільській місцевості.

У свою чергу, сільські вогнеборці щиро подякували керівництву Головного управління за турботу і всебічну підтримку розвитку та належного функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода