Розвиток автомобільних доріг – один із пріоритетних напрямків діяльності влади району

Розвиток автомобільних доріг – один із пріоритетних напрямків діяльності влади району

14 липня 2016 року / 1 095 переглядів

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун спільно із заступником голови райдержадміністрації Олегом Борикіним та директором філії Старокостянтинівський «Автодор» ДП Хмельницького облавтодору Петром Вичавкою здійснили виїзд на місце проведення поточних ремонтних робіт дороги загального користування місцевого значення Решнівка – Самчики.

Ремонтні роботи цієї автодороги було заплановано відповідно до рішення V сесії Старокостянтинівської районної ради від 19.05.2016 року №3 «Про внесення доповнень до Програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення та доріг комунальної власності у Старокостянтинівському районі на 2015-2018 роки». На поточний ремонт 4,4 км автодороги Решнівка – Самчики з районного бюджету виділено 199,0 тис. грн.

Цього року в районі вже проведено поточний ремонт доріг місцевого значення Калинівка та Киселі загальною ротяжністю 5,7 км, планується здійснити капітальний ремонт доріг Левківка – Йосипівка та Красносілка – Об’їзна загальною протяжністю 6,5 км. за кошти районного та сільських бюджетів.

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун у розмові із директором Старокостянтинівського «Автодору» Петром Вичавкою наголосив на важливості якісного виконання ремонтних робіт на автодорогах. «Те що ми сьогодні робимо – це довгоочікувані населенням кроки, в частині наведення порядку на дорогах. Безумовно, тих матеріальних ресурсів, що є зараз в наявності замало. Проте районна влада у постійній взаємодії з органами місцевого самоврядування намагається якомога більше зробити в цьому напрямку. На цьому зупинятись не будемо, робота продовжується», – зазначив Сергій Никанорович.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Погода
Архів
Листопад 2020 (15)
Жовтень 2020 (38)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)