Розвиток автомобільних доріг – один із пріоритетних напрямків діяльності влади району

Розвиток автомобільних доріг – один із пріоритетних напрямків діяльності влади району

14 липня 2016 року / 620 переглядів

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун спільно із заступником голови райдержадміністрації Олегом Борикіним та директором філії Старокостянтинівський «Автодор» ДП Хмельницького облавтодору Петром Вичавкою здійснили виїзд на місце проведення поточних ремонтних робіт дороги загального користування місцевого значення Решнівка – Самчики.

Ремонтні роботи цієї автодороги було заплановано відповідно до рішення V сесії Старокостянтинівської районної ради від 19.05.2016 року №3 «Про внесення доповнень до Програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення та доріг комунальної власності у Старокостянтинівському районі на 2015-2018 роки». На поточний ремонт 4,4 км автодороги Решнівка – Самчики з районного бюджету виділено 199,0 тис. грн.

Цього року в районі вже проведено поточний ремонт доріг місцевого значення Калинівка та Киселі загальною ротяжністю 5,7 км, планується здійснити капітальний ремонт доріг Левківка – Йосипівка та Красносілка – Об’їзна загальною протяжністю 6,5 км. за кошти районного та сільських бюджетів.

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун у розмові із директором Старокостянтинівського «Автодору» Петром Вичавкою наголосив на важливості якісного виконання ремонтних робіт на автодорогах. «Те що ми сьогодні робимо – це довгоочікувані населенням кроки, в частині наведення порядку на дорогах. Безумовно, тих матеріальних ресурсів, що є зараз в наявності замало. Проте районна влада у постійній взаємодії з органами місцевого самоврядування намагається якомога більше зробити в цьому напрямку. На цьому зупинятись не будемо, робота продовжується», – зазначив Сергій Никанорович.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Погода