Відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації

30 червня 2016 року / 869 переглядів

Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін провів розширенне засідання колегії райдержадміністрації. В ході роботи заслухали звіт завідувача Старокостянтинівського районного сектору ГУ ДСНС в Хмельницькій області "Про стан техногенної, пожежної безпеки та виконання законодавства України у сфері цивільного захисту населення на території району", розглянули питання про здійснення виконавчим комітетом Ладигівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, затвердили план роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2016 року, обговорили питання оздоровлення дітей шкільного віку влітку 2016 року.

Звітуючи про роботу начальник Старокостянтинівського районного сектору ГУ ДСНС України в Хмельницькій області Сергій Чиж зазначив, що з початку 2016 року в районі виникла 21 пожежа. Причини виникнення пожеж різні, проте переважно - це порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення, порушення правил пожежної безпеки при монтажі та експлуатації електромереж, необережне поводження з вогнем. З метою недопущення пожеж та загибелі людей на пожежах районним сектором постійно проводиться агітаційно-роз’яснювальна робота з населенням. Для ефективнішого забезпечення пожежної безпеки сільських населених пунктів створено 4 підрозділи місцевої пожежної охорони, які проводять своє функціонування за рахунок субвенцій сільських рад.

Сергій Володимирович відмітив у кращу сторону роботу Миролюбненської сільської ради щодо забезпечення усім необхідним місцевої пожежної частини та звернув увагу Самчинецького, Вербородинського, Веснянського, Сковородківського, Великомацевицького, Коржівського, Староостропільського, Стецьківського, Пашковецького сільських голів на недостатній рівень роботи із забезпечення поліпшення стану техногенної, пожежної безпеки та цивільного захисту на відповідних адміністративних територіях. Усім сільським головам рекомендовано при формуванні місцевих бюджетів передбачити кошти на поповнення матеріальних резервів відповідно до затверджених номенклатур та утворення резервного фонду для забезпечення проведення робіт з ліквідації прогнозованих надзвичайних ситуацій.

Роботу виконавчого комітету Ладигівської сільської ради щодо забезпечення виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади вирішили визнати задовільною.

Про оздоровлення дітей шкільного віку влітку 2016 року виступив начальник відділу освіти, молоді та спорту Микола Гниліцький. У доповіді він відмітив, що основна маса дітей району цього року буде оздоровлюватись у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку "Калинівка". Табір сьогодні працює на повну потужність, уже підходить до завершення перша табірна зміна. На другу зміну уже є 125 бажаючих оздоровитись, планується проведення третьої зміни. Заступник голови районної державної адміністрації звернувся до сільських голів із проханням направляти дітей із підвідомчих територій на відпочинок у табір "Калинівка".

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Погода
Архів
Листопад 2019 (18)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)
Липень 2019 (26)
Червень 2019 (20)