Відбулась семінар-нарада з питань забезпечення належних умов життєдіяльності населення району

Відбулась семінар-нарада з питань забезпечення належних умов життєдіяльності населення району

24 червня 2016 року / 945 переглядів

23 червня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олега Борикіна відбулась семінар-нарада з сільськими головами, керівниками підприємств установ та організацій району з питань забезпечення належних умов життєдіяльності населення району.

Учасники семінару-наради розглядали питання про погашення заборгованості по сільських радах району, профілактика інфекційних захворювань населення, про забезпечення належного відпочинку населення на водних об’єктах району в період купального сезону 2016 року, про стан експлуатації сміттєєзвалищ на території сільських рад.

Особливу увагу сільських голів заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін зосередив на питанні щодо порядку здійснення співфінансування при проведенні ремонту доріг загального користування місцевого значення, адже на сьогодні це найоптимальніша форма підтримання автодоріг у належному експлуатаційному стані.

Начальник районного сектору ГУ ДСНС України в Хмельницькій області Сергій Чиж ознайомив присутніх із станом функціонування і утримання підрозділів місцевої пожежної охорони та станом забезпечення пожежної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей та житлового сектору.

Начальник відділу економічного розвитку промисловості та інфраструктури райдержадміністрації Оксана Макєєва ознайомила із організаційними заходами щодо впровадження системи електронних державних закупівель «ПРОЗОРРО», мета якої недопущення порушення законодавства, забезпечення ефективності функціонування системи державних закупівель та створення конкурентного середовища у цій сфері. Це фактично означає мінімізацію корупційної складової, прозорість та економію. Система «Прозорро» зробила своєю метою створення абсолютно відкритого суспільства, в якому кожен бажаючий в будь-який час може безперешкодно отримати доступ до будь-якої інформації, що стосується держави, в якій він живе (на що витрачаються гроші бюджету, які права має той чи інший представник влади і т.п.). На відкритих Інтернет-майданчиках можна придбати товари на суму до 200 тис. грн. Прозорро виступає за абсолютну детінізацію економіки та суспільно-політичного життя країни.

Також завідувач сектору цивільного захисту населення, житлово-комунального господарства райдержадміністрації Сергій Мартиненко розповів про хід прийняття сільськими радами Програм щодо створення і використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації можливих надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків, наголосив на важливості створення резервного фонду сільської ради.

З приводу розглянутих питань заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін прийняв відповідні рішення, керівникам органів місцевого самоврядування та структурних підрозділів районної державної адміністрації надано відповідні доручення.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Погода
Архів
Листопад 2019 (18)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)
Липень 2019 (26)
Червень 2019 (20)