Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”) гартує молоде покоління патріотів

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”) гартує молоде покоління патріотів

15 червня 2016 року / 1 475 переглядів

В умовах становлення національної самосвідомості українців, боротьби нашого народу за незалежність і право обирати власний шлях розвитку одним із найголовніших пріоритетів у державі є патріотичне виховання молоді на засадах національної гідності, високої самосвідомої, активної громадянської позиції, здорового способу життя.

Саме такі завдання ставлять перед собою організатори Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). Вперше вона була запроваджена в навчальних закладах України у 2003 році.

Для її підтримки у 2008 році козацькі та молодіжні патріотичні громадські організації створили громадський Головний штаб гри, який розпочав організаційну роботу з проведення заходів гри по всій Україні в школах, в районах, в областях. З 2009 року проводяться всеукраїнські фінальні змагання. Запровадження військово-патріотичної гри мало позитивний відгук і серед молоді, і серед козацьких організацій. До реалізації цієї програми активно долучилися різноманітні громадсько-патріотичні організації у всіх областях України. Успіх, який мала реалізація цієї ідеї, засвідчив, що українцям ментально близька виховна система, заснована на вивченні та впровадженні досягнень козацької педагогіки та психології.

Вчора цьогорічний обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) стартував на Старокостянтинівщині.

Захід проводиться за сприяння Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Хмельницького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.

26 команд, що беруть участь у грі, називаються роями і складаються з учнів 8-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів районів та міст нашої області. Вони змагатимуться у вправності та вмінні з стройової підготовки, стрільби з пневматичної зброї, силової боротьби, подолання смуги перешкод. Учасники гри також будуть демонструвати свої знання та ерудицію в інтелектуальних змаганнях з історії українського війська та сучасних збройних сил України – конкурсі “Відун”.

Окремо професійне журі буде оцінювати навички юних козаків з таборування – рівень самоорганізації, вміння виживати у природних умовах, облаштовувати свій побут тощо.

Церемонія відкриття змагань пройшла у Старокостянтинівському районі на території Державного історико-культурного заповідника “Самчики” – старовинної садиби польського поміщика Яна Хоєцького, що була збудована ще на початку 18 століття і є визначною історичною пам’яткою України.

Із початком обласного етапу змагань гри “Сокіл”(“Джура”) усіх присутніх привітав т.в.о. заступника голови облдержадміністрації Валерій Олійник. Він побажав переможцям районних та міських етапів гри вдалого проходження всіх етапів гри, завершити її з гарним результатом і перемогти найкращим.

“Зберігаючи славні традиції своїх предків, ви робите шляхетну справу – гартуючи дух і тіло, творите сильне незламне покоління захисників України. Саме ви, ось такі молоді, енергійні, вибрали такий вид гри, в якій перевіряєте і випробовуєте себе на здатність переборювати труднощі, робити добро, захищати рідну землю. У цій грі ви формуєте характер, опановуєте навички, які згодом стануть в нагоді у житті. Ви власним прикладом надихаєте юних українців і дорослих громадян долучатися до здорового способу життя, духовно збагачуватися і розвиватися фізично” – зазначив Валерій Цезарович.

Команди продемонстрували багато яскравих показових виступів, влаштувавши справжнє свято козацької доблесті та звитяги. Далі в учасників попереду три напружених дні змагань.

Бажаємо молодим патріотам наснаги та удачі на шляху до перемоги!

Джерело: http://www.adm-km.gov.ua/?p=6573

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію

ГО "Донбас СОС" безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Липень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода
Архів
Липень 2020 (24)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (59)
Лютий 2020 (19)