Міні-ярмарки вакансій на виробництві – на користь шукачам роботи  та роботодавцям

Міні-ярмарки вакансій на виробництві – на користь шукачам роботи та роботодавцям

31 травня 2016 року / 685 переглядів

Одним із першочергових завдань державної служби зайнятості є впровадження нових підходів укомплектування вакансій роботодавцеві шляхом забезпечення якісного підбору персоналу та задоволення потреб клієнтів щодо їх зайнятості.

З цією метою 30 травня 2016 року фахівці Старокостянтинівського міськрайонного центру зайнятості провели для безробітних громадян міні-ярмарок вакансій безпосередньо у швейному цеху фізичної особи-підприємця Варвянського В.В.

Відкриттю заходу передувала робота мобільного центру зайнятості, де фахівці проінформували присутніх про стан ринку праці Старокостянтинівщини, актуальні професії та вакансії в регіоні. Зосередили увагу на навчальних закладах, де за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття можна здобути професію «швачки», наголосили на можливості проходження підвищення кваліфікації безпосередньо на підприємстві з метою працевлаштування.

Під час екскурсії у швейному цеху Варвянський В.В. розповів шукачам роботи про умови праці, режим роботи, розмір заробітної плати та вимоги до претендентів на посади «швачок». Учасники заходу мали змогу ознайомитись з обладнанням та процесом виготовлення чоловічого комуфляжного одягу.

Міні-ярмарок вакансій пройшов жваво, 9 учасників заходу отримали відповіді на питання, які їх цікавили. За результатами співбесіди претендентів на вільні посади видано направлення на працевлаштування 6 безробітним особам.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Погода