21 травня – день Південного Бугу

21 травня – день Південного Бугу

21 травня 2016 року / 717 переглядів

Бог - так змістовно називали цю красиву річку наші предки - давні слов'яни. Мабуть, не просто так... Південний Буг - сучасна назва давнього Богу - третя за величиною ріка України, що протікає центральними ті південними областями через зону лісостепу та степу, де теплий клімат Побужжя, багатство флори і фауни, цікаві історично-архітектурні, археологічні пам'ятки та не зіпсутість цивілізацією зроблять Ваш відпочинок надзвичайно привабливим.

Розпечена сонцем земля, що пам'ятає стукіт копит козацьких коней, вигоріла трава, запахи різнотрав'я збуджують уяву подорожуючих, а несамовито гарні світанки та заходи сонця зачаровують всіх, хто тут мандрує.

Згідно з ухвалою Басейнової Ради Південного Бугу щорічно у третю суботу травня відзначається День Південного Бугу. Цьогоріч він випадає на 21 травня.

Сучасний Південний Буг починається на Хмельниччині біля села Холодець Волочиського району, має довжину 806 км, і несе свої води до Чорного моря перетинаючи територію п’яти областей: Хмельницьку, Вінницьку, Кіровоградську, Одеську та Миколаївську.

У Хмельницькій області Південний Буг має довжину 140 км, основними притоками є річки Мшанець, Войтовина, Плоска, Самець (Курдянка), Зінчиця, Бужок, Вовк, Кудинка, Іква. 22,4% території області (4,61 тис. км2) знаходиться у його басейні на якій розташовано 1024 водосховищ та ставків загальною площею близько 14 тис. га, (з них 637,93га, знаходиться на території Миролюбненської та Немиринецької сільських рад Старокостянтинівського району в басейні річки Іква). Води річки обертають турбіни Щедрівської та Новокостянтинівської гідроелектростанцій.

Уздовж Південного Бугу розташовані великі населені пункти, серед яких і місто Хмельницький (протяжність – 15 км на берегах річки).

Загалом водними ресурсами річок басейну Південного Бугу на Хмельниччині користуються понад 244 водокористувачів, які забирають на свої потреби понад 50 куб. м води на добу.

Для покращення екологічного стану річки у цілому, у рамках українсько-шведського проекту “Інституційне посилення басейнового управління річкою України”, розроблено План управління річковим басейном річки Південний Буг. Метою проекту є удосконалення структури управління, розвиток управлінського потенціалу, що дозволяє впроваджувати управління річковим басейном на рівні стандартів прийнятих в країнах ЄС.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода