Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

26 травня 2016 року / 1 533 переглядів

Сьогодні голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів засідання колегії районної державної адміністрації. На порядок денний виносились наступні питання:

  1. Про стан виконання Комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту у Старокостянтинівському районі на 2012-2016 роки.
  2. Про стан дотримання свободи слова в районі.
  3. Про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у І кварталі 2016 року.

По першому питанню виступив начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Микола Гниліцький. Зокрема він поінформував присутніх про те, що на території району працюють дві дитячо-юнацькі спортивні школи : районна дитяча юнацько-спортивна школа, та дитяча юнацько-спортивна школа «Колос».

В Старокостянтинівській РДЮСШ системи освіти функціонує 4 відділення: волейбол, легка атлетика, тхеквондо (ВТФ), футбол. Працює 14 груп попередньої базової підготовки, 6 груп початкової підготовки. Всього займається 318 учнів, з якими працюють 5 основних тренерів-викладачів і 12 тренерів-викладачів за сумісництвом.

Відділення школи працюють на базах загальноосвітніх шкіл району, зокрема: Великочернятинської, Самчиківської, Сахновецької, Воронковецької, Григоровської, Веснянської, Миролюбненської, Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ст., Левківської ЗОШ І-ІІ ст., Радковецького, Стецьківського, Ладигівського НВК, Староостропільського НВО.

У Старокостянтинівській ДЮСШ «Колос» функціонує 5 відділень: важка атлетика, тхеквондо, футбол, легка атлетика, вільна боротьба. Всього займається 155 учнів-спортсменів. Відділення школи працюють на базі Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, на стадіоні ЗОШ №6 м.Старокостянтинів, в міський гімназії, в залі важкої атлетики та у спортивному залі відділу поліції м. Старокостянтинова.

У звітному періоді (2014-2015 роки) проводилися Спартакіади серед школярів, різноступеневі внутрішкільні змагання, зустрічі з ветеранами спорту та кращими спортсменами району. Відбувалися зональні та районні змагання з настільного тенісу, легкої атлетики, волейболу серед юнаків та дівчат, настільного тенісу, шахів «Старти надій», «Веселі старти», «Козацький гарт». Переможці районних спортивних змагань приймали участь в обласних змаганнях з важкої атлетики, волейболу, футболу.

Найкраще роботу дитячих юнацько-спортивних шкіл видно за досягненнями їх вихованців. А досягнення є. Так, на Чемпіонаті України з тхеквондо (ВТФ) серед юніорів, який проходив у Дніпропетровську, учениця 9 класу Пашковецького НВК Лашевич Світлана завоювала 2 місце. На чемпіонаті України з тхеквондо в м.Сімферополі Шлапак Ольга посіла 5 місце. Спортсмени відділення вільної боротьби прийняли участь у Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби «Олімпійські надії». Марцінишин Михайло посів І місце, Петрук Світлана – ІІ місце, Бірюк Владислав та Возний Владислав посіли 3-е місце. На Чемпіонаті України в Чернівцях Бірюк Владислав виборов ІІІ місце.

Спортсмени Черниш Віктор, Шпітько Артем – члени збірної команди України, багаторазові переможці обласних та Всеукраїнських змагань з легкої атлетики. Жулінський Олександр, Ништик Микола – кандидати в збірну команду України з легкої атлетики. У 2015 році Лазарук Володимир – бронзовий призер міжобласного турніру (тренер Петрук О.М.) з бігу на 800 метрів. Лемешко Павло, Олянюк Петро – учасники змагань з легкої атлетики в місті Вінниця. Андрійчук Микола - III місце з потрійного стрибку в обласній Спартакіаді серед ДЮСШ (тренер-викладач Петрук О. М.), Кукуряк Кароліна – V місце з бігу на 800 м в обласній Спартакіаді серед ДЮСШ, ІІІ місце з бігу на 1000 м (тренер – викладач Мережко М.М.). Мережко Олег – VI місце з бігу на 400 м, ІV місце в обласній Спартакіаді з бігу на 800 м в Обласній Спартакіаді серед ДЮСШ (тренер - викладач Мережко М.М.).

За результатам Спартакіади області серед ДЮСШ збірна відділення футболу зайняла 7 місце.

Збірні команди відділення волейболу (тренери-викладачі Кравець С.І. і Мережко В.М.) за цей рік показали добрі результати у змаганнях різного рівня. За результатами Спартакіади серед ДЮСШ, збірна команда дівчат посіла VI місце, збірна команда хлопчиків посіла V-VІІ місце. Кращі вихованці відділення: Мережко Діана, Козак Світлана, Фольваркова Вікторія, Савченко Леонід, Вітюк Денис, Мережко Олег.

Підводячи підсумки розгляду даного питання голова районної державної адміністрації Сергій Фесун наголосив, що дійсно район має гарний «спортивний» потенціал, і його необхідно розвивати. «Ми пишаємося неаби-якими досягненнями наших юних спортсменів, захоплюємося роботою таких тренерів як В.Мережко, О.Петрук. – Говорить він. – Нажаль, тренерів, які можуть запалити у дитячих очах іскру любові та інтерес до спорту зовсім мало. Часто ми зустрічаємо формальне відношення до роботи». Голова районної державної адміністрації дав доручення начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Миколі Гниліцкому викоренити формалізм у роботі тренерського складу, проаналізувати доцільність функціонування на території району двох спортивних шкіл та на початок нового навчального року вийти із пропозиціями щодо покращення роботи з розвику фізкультури і спорту в районі. Також голова райдержадміністрації звернувся до сільских голів, з тим, що саме вони мають дбати про впорядкування спортивних майданчиків на територіях сільських рад, подекуди власним прикладом залучати мешканців територіальних громад до занять спортом.

Керівник апарату районної державної адміністрації Андрій Літвінчук проаналізував стан дотримання законодавства про свободу слова в районі зазначивши, що у 2015 році не надійшло жодного звернення щодо утисків свободи слова.

Також, в ході роботи колегії проаналізовано стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у І кварталі 2016 року.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Погода
Архів
Листопад 2019 (18)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)
Липень 2019 (26)
Червень 2019 (20)