Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун взяв участь у роботі сесії районної ради

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун взяв участь у роботі сесії районної ради

20 травня 2016 року / 591 переглядів

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун взяв участь у роботі сесії районної ради.

Одним із перших депутати розглянули питання внесення змін до районного бюджету на 2016 рік. Як проінформував присутніх начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда, до районного бюджету додатково надійшло 952 тис.грн. Ці кошти будуть направлені на забезпечення соціальних потреб району – придбання шкільного автобуса для перевезення дітей, що проживають в сільській місцевості, підручників для учнів 4 та 7 класів, лікарських засобів та медичного обладнання для центральної районної лікарні та Центру ПМСД. Разом з тим, з бюджету розвитку виділено 1960 тис.грн, а саме на співфінансування придбання шкільного автобуса, капітальний ремонт даху та утеплення горищного перекриття будівлі Самчиківської ЗОШ. Також збільшено видаткову частину загального фонду районного бюджету, кошти виділено на виконання районної програми "Творча обдарованість", комплексної програми соціального захисту населення району, програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, Центру ПМСД на придбання туберкуліну та оснащення ФАПу с.Сахнівці. Крім того вперше з районного бюджету передбачено фінансування ремонту доріг місцевого значення і доріг комунальної власності в сумі 600 тис.грн.

Майже без обговорення депутати заслухали інформації про виконання ряду районних програм, а саме районної програми військово-патріотичного виховання молоді та організацію підготовки громадян до служби в Збройних Силах України на 2011-2015 роки, програми розвитку освіти Старокостянтинівського району на 2013-2015 роки, програми "Репродуктивне здоров'я населення Старокостянтинівського району" на період до 2015 року, програми розвитку позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка" на 2014-2015 роки, програми з охорони, захисту, використання та відтворення лісів Старокостянтинівського району на період до 2015 року й програми забезпечення кадрами медичних закладів району.

Окрім цього депутати заслухали інформацію керівника місцевої прокуратури Василя Сліпця про діяльність Старокостянтинівської місцевої прокуратури у 2015 році. Василь Степанович коротко охарактеризував оновлені права і обов’язки прокуратури, напрямки її роботи та висловив сподівання на плідну співпрацю із депутатами районної ради та очільниками сільських територіальних громад.

Декілька прийнятих на сесії рішень стосувалися врегулювання діяльності комунальної власності.

Жвавим, навіть бурхливим, обговоренням вирізнялося питання припинення діяльності загальноосвітніх навчальних закладів Старокостянтинівської районної ради, зокрема Огіївської ЗОШ І-ІІ ст.

Без зауважень прийняли депутати рішення про затвердження нормативно- грошової оцінки земельних ділянок.

За підсумками роботи, п’ятої сесії районної ради сьомого скликання розглянуто і прийнято 23 рішення.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода