У рамках акції «За чисте довкілля» проведено благоустрій населених пунктів Старокостянтинівського району

У рамках акції «За чисте довкілля» проведено благоустрій населених пунктів Старокостянтинівського району

25 квітня 2016 року / 925 переглядів

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації Сергія Фесуна у Старокостянтинівському районі з 10 березня по 25 квітня 2016 року проведено щорічну акцію «За чисте довкілля». Під час акції трудові колективи районної державної адміністрації, державних підприємств, установ та організацій, учнівська молодь району долучились до проведення благоустрою населених пунктів району.

Загалом у районі вжито ряд заходів щодо приведення у належний санітарний стан смуг відведення автодоріг загального користування та прилеглих територій, проведено заліснення територій у межах прибережних захисниг смуг, ліквідовано несанкціонанвані та неконтрольовані звалища у зонах відпочинку, на берегах водойм та річок, проведено благоусрій кладовищ, братських могил, висаджено 22360 садженів різних дерев на території 40,7 га тощо.

Так, 22 квітня працівники апарату районної державної адміністрації та ДП «Старокостянтинівське лісове господарство» на чолі із головою районної державної адміністрації Сергієм Фесуном проводили розчистку прилеглої території позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Калинівка» від чагарників, а також прибирали сміття.

Благоустрій населених пунктів району не обмежується рамками вищезазначеної акції. У районі й надалі здійснюватиметься робота по благоустрою та впорядкуванню території.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода