Субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу   на 2016рік

Субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу на 2016рік

25 квітня 2016 року / 1 339 переглядів

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. N 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» зі змінами та доповненнями після закінчення терміну отримання субсидії управління соціального захисту населення самостійно здійснюють розрахунок субсидії на наступний період, календарний рік, для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді. Тобто громадянам, які зверталися із заявою до управління соціального захисту населення про призначення субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу у 2015 році і субсидія їм була призначена, у 2016 році субсидія буде призначена з січня місяця без їх звернень, а саме на підставі інформацій сільських рад про склад зареєстрованих осіб та про забезпеченість громадян житловою площею і відомостей Державної фіскальної служби про доходи громадян.

Відповідно до нормативних вимог субсидія на тверде паливо та скраплений газ призначається на підставі доходів за повний попередній календарний рік. У зв’язку з тим, що Державна фіскальна служба може надати інформацію про доходи населення за повний 2015 рік лише у другому кварталі 2016 року, призначення субсидії на 2016 рік розпочато в квітні 2016 року та буде здійснено протягом квітня-травня 2016 р. (крім осіб, у яких відбулися зміни у складі сім’ї) і виплачено по мірі надходження коштів.

Громадяни, які раніше не зверталися, або в 2015 році їм було відмовлено в призначенні субсидії чи відбулися зміни у складі сім’ї можуть звернутися до управління соціального захисту населення або до уповноважених сільських рад для заповнення заяви та декларації про призначення субсидії.

За більш детальнішою інформацією звертайтеся до уповноважених сільських рад, управління соціального захисту населення, або за телефонами: 3-22-08, 3-13-23.

Начальник управління

соціального захисту населення Л. Бондар

Старокостянтинівської РДА

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Погода