Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун зустрівся з перевізниками району

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун зустрівся з перевізниками району

4 квітня 2016 року / 1 135 переглядів

4 квітня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун та заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін зустрілися із приватними перевізниками району. На зустрічі обговорено шляхи вирішення проблемних питань, що виникають у процесі здійснення обслуговування приміських маршрутів загального користування: питання про відшкодування за перевезення пільгових категорій громадян, рентабельності маршрутів, необхідності ремонту доріг в окремих населених пунктах.

У районі функціонує розгалужена мережа регулярного автобусного сполучення, яка забезпечує перевезення пасажирів з територій усіх 30 сільських рад до міста. Автобусна маршрутна мережа Старокостянтинівського району включає в себе 19 маршрутів, які працюють у звичайному режимі загального користування. З 01.01.2016 року рейси перевізниками району виконувались регулярно, скарг на роботу перевізників до райдержадміністрації не надходило.

За словами перевізників, після значного зростання цін на пальне, запчастини та обслуговування транспорту, діючий тариф є малорентабельним. Негативним є і те, що держава невчасно і не в повній мірі здійснює відшкодування за пільгове перевезення населення.

«В цей непростий час необхідно зберегти автобусну мережу та спільними зусиллями вирішувати проблемні питання, які виникають в організації пасажирських перевезень, – зазначив голова районної державної адміністрації Сергій Фесун. – Я вам дякую за роботу та за якісне обслуговування пасажирів нашого району. Сьогодні є чимало проблем з якими ви зустрічаєтесь щодня. Я переконаний, що більшість з них ми у змозі вирішити спільно».

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун взяв під особистий контроль питання із відшкодування перевізникам витрат за пільгове перевезення населення та пообіцяв вирішити його у найкоротші терміни. За результатами зустрічі було вирішено ряд організаційних питань та висловлені взаємні побажання щодо співпраці у галузі пасажирських перевезень.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Серпень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Погода
Архів
Серпень 2020 (15)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (59)