Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

1 квітня 2016 року / 819 переглядів

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів розширене засідання колегії райдержадміністрації. В ході роботи заслухано звіт начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації "Про організаторську роботу управління агропромислового розвитку райдержадміністрації в питаннях підготовки та проведення комплексу весняно-польових робіт", розглянуто питання про проведену роботу з питань підвищення рівня заробітної плати та недопущення заборгованості з її виплати в районі, також проаналізовано стан справ щодо виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у 2015 році та затверджено план роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2016 року.

Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олександр Суслов, звітуючи про роботу управління, зазначив, що сьогодні весняно-польові роботи у розпалі. Здійснюється догляд за озимими зерновими культурами та озимим ріпаком, розпочали сівбу ярих культур.

Готуючись до весни аграрії району подбали про якісне насіння, закупили засоби захисту рослин та мінеральні добрива. В повному обсязі підготовлено до роботи сільськогосподарську техніку та обладнання.

Хоча темпи проведення посівних робіт постійно стримували погодні умови, в таких господарствах, як ФГ «Династія» с.Йосипівка, СГК ім.Щорса с.Ладиги, СГК «Решнівецький» с.Решнівка, ФГ «Петреченко і К» с.Старий Остропіль та ряді інших господарств уже виконано значний обсяг робіт. На сьогодні завершено посів ярої пшениці, підходить до завершення посів вівса і гороху, а також високими темпами при добрій якості висівається ярий ячмінь. Частина господарств приступили до посіву цукрових буряків. Попереду ще чимало роботи, адже розміри посіву пізніх культур значно більші, проте враховуючи строки посіву кукурудзи, сої, гречки, є ще час на підготовку до їх проведення. Великі підприємства, що висівають в основному пізні культури (сою, кукурудзу), проводять внесення сипучих мінеральних добрив для їх поповнення в кількості, необхідній для отримання запланованого врожаю. Проводиться заробка їх в грунт комбінованими агрегатами, таким чином зберігається волога і вирівнюються поля, щоб з настанням оптимальних строків посіву швидко і якісно його виконати.

Про роботу з питань підвищення рівня заробітної плати та недопущення заборгованості з її виплати в районі доповіла начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Любов Бондар. У доповіді вона підкреслила, що у 2015 році заборгованості із заробітної плати на підприємствах кола статистичного спостереження у Старокостянтинівському районі не було.

Середня заробітна плата у Старокостянтинівському районі за січень-грудень 2015 року становила 3477 грн., у лютому 2016 року становить 3163,71 грн. Найвищий рівень середньої заробітної плати на підприємствах галузі сільського господарства – 3935 грн., будівництві - 2663 грн., промисловості – 2282 грн., найнижчий на підприємствах галузі охорони здоров'я – 2170 грн.

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун підсумовуючи дане питання наголосив, що необхідно посилити контроль за підприємствами, де рівень заробітної плати на сьогодні залишається низьким. Сформувати реєстр таких підприємств. Негайно заслухати керівників структур на засіданнях робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення в районі.

Щодо виконавської дисципліни у відділах апарату та структурних підрозділах райдержадміністрації зазначено, що у 2015 році помітна тенденція до поліпшення роботи. Проте керівник апарату адміністрації Андрій Літвінчук він ще раз наголосив керівникам структурних підрозділів про персональну відповідальність за забезпечення виконання у встановлені строки законів України, актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови обласної державної адміністрації, розпоряджень і доручень голови райдержадміністрації, запитів та звернень народних депутатів України, депутатів місцевих рад.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Травень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода