Відзнака Національного конкурсу «Благодійна Україна» – в Оксани Радушинської

Відзнака Національного конкурсу «Благодійна Україна» – в Оксани Радушинської

28 березня 2016 року / 504 переглядів

У Києві в Національному культурно-мистецькому комплексі «Мистецький арсенал» відбулася церемонія нагородження лауреатів Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2015». На адресу Оргкомітету надійшла рекордна кількість заявок – 712. Серед учасників конкурсу – соціально відповідальний бізнес, громадські, волонтерські та благодійні організації і спільноти, фізичні особи, дитячі і молодіжні колективи, ініціативні групи, об’єднання громадян, засоби масової інформації. Серед 49 лауреатів-благодійників, котрі допомагають учасникам АТО, сиротам, хворим, самотнім людям і бездомним тваринам, - і волонтерка, громадський діяч зі Старокостянтинова Оксана РАДУШИНСЬКА – ІІ місце у номінації «Фізична особа. Волонтер». «Ця нагорода – перша у мої біографії, котра належить не мені, а нам. – говорить лауреатка. – До неї дотична уся громада, всі, хто співпрацює зі мною, як з волонтером. Ще з квітня 2014 року. І тепер, в межах ГО «Творча сотня «Рух до перемоги». Дякую усім, разом з ким ми творимо нашу спільну історію, допомагаючи оборонцям України!» Творців добра вітали предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет, перша леді України Марина Порошенко, керівник благодійного фонду «Україна 3000» Катерина Ющенко, а також Андрій Халпахчі, Ксенія Ляпіна, Микола Княжицький, Іван Малкович, Марина Одольська, Анжеліка Рудницька та інші. Під час церемонії нагородження Оксана Радушинська прочитала зі сцени свою поезію. Вірші, котрі з однаковою силою і значимістю звучать як на передовій для бійців, зі сцени філармонії та Мистецького Арсеналу. «Мені надзвичайно приємно, що розділити мою радість прийшли київські друзі-старокостянтинівці – полковник Євген Блискун з дружиною Іриною, а також творці порталу «Жінка-українка» Юрій Пероганич і Тетяна Череп-Пероганич, доцент кафедри журналістики університету «Україна» Ніна Головченко. Дякую за сприяння в організації цієї поїздки начальнику управління соцзахисту населення Наталії Шабельник та міському голові Миколі Мельничуку».

Ми ж вітаємо Оксану Радушинську з черговою високою відзнакою. І тішимося, що Старокостянтинів, дякуючи невтомній волонтерці, тепер є серед міст «Благодійної України»!

Сергій Грищук

Фото Петра Радушинського

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Офіцери і солдати реактивного дивізіону 18-ї омсбр з Чечні від Криму до Донбасу Упізнано військовослужбовців реактивного дивізіону 18-ї окремої мотострілкової бригади (в / ч 27777, Ханкала / Калиновська, з 2017 року переформована в 71-й МСП відновленої 42й дивізії) , які брали участь в боях на території України.

Переглянути детальну інформацію

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

Правила охорони електричних мереж

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода