«Легалізація зайнятості: проблеми та шляхи вирішення»

«Легалізація зайнятості: проблеми та шляхи вирішення»

24 березня 2016 року / 1 987 переглядів

З метою об’єднання зусиль усіх суб’єктів, які формують та реалізують соціально-економічну та державну політику зайнятості у місті Старокостянтинові та районі, сторін соціального діалогу, засобів масової інформації щодо детінізації доходів та трудових відносин у сфері зайнятості населення та відновлення балансу трудових відносин 23 березня 2016 року у Старокостянтинівському міськрайонному центрі зайнятості відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Легалізація зайнятості: проблеми та шляхи вирішення».

«Головним завданням для органів влади на сьогодні є правильне визначення та розробка дієвих шляхів стабілізації ринку праці, - розпочав засідання “круглого столу” керівник апарату районної державної адміністрації Андрій Літвінчук, - розширення мережі прикладання праці і, відповідно, чисельності працевлаштованих громадян, зменшення обсягів тіньової зайнятості. Для ефективного провадження державної політики та забезпечення гарантії держави щодо захисту прав громадян на працю та реалізації їх прав на соціальний захист необхідна участь усіх соціальних партнерів - органів влади, місцевого самоврядування, роботодавців».

В.о. начальника управління економіки виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Світлана Овчар дала коротку характеристику стану розвитку промисловості та економіки міста у 2016 році та вказала на реалізацію державних цільових програм та інфраструктурних проектів міста щодо створення нових робочих місць.

Директор Старокостянтинівського міськрайонного центру зайнятості Леся Фесун розпочала свій виступ з ознайомлення присутніх із ситуацією на ринку праці Старокостянтинівщини. Звернула особливу увагу роботодавців щодо прогнозування потреби в кадрах на перспективу. Тільки такий підхід дозволяє об’єктивно визначати напрями та обсяги підготовки кваліфікованих робітників, оперативно і вчасно задовольняти потреби підприємств, відкриває шляхи для нашої плідної співпраці.

Далі Леся Фесун презентувала Стратегії модернізації та розвитку державної служби зайнятості на 2016 – 2020 роки, основною метою яких є розвиток Служби зайнятості з клієнтоцентрованим підходом щодо обслуговування шукачів роботи та роботодавців відповідно до їх потреб.

Також, акцентувала увагу присутніх на обов’язку роботодавців щодо інформування служби зайнятості про потребу та попит в робочій силі.

Заступник начальника Красилівської ОДПІ - начальник Старокостянтинівського відділення Юрій Нахілко, начальник відділу праці, сім’ї та соціальних зв’язків управління соціального захисту населення Старокостянтинівської районної державної адміністрації Світлана Горупа та заступник начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Володимир Бузинарчук, наголосили на необхідності об’єднаня зусиль органів влади та місцевого самоврядування, роботодавців щодо легалізації тіньової зайнятості населення. Закликали представників роботодавців та соціальних партнерів разом співпрацювати щодо виявлення легалізації тіньової зайнятості, яка тягне за собою наявність заборгованості по заробітній платі на підприємствах та її низький рівень, відсутність оподаткування прибутків працівників, наявність затримки виплат заробітної плати, що значно ускладнює можливість працевлаштування незайнятих громадян.

Із своїм баченням щодо співпраці зі службою зайнятості виступили представники роботодавців: ДП “Старокостянтинівський молочний завод,” ФОП Світлана Ткачук.

Обговорюючи можливі шляхи зниження „тіньової” зайнятості населення, учасники „круглого столу” визначили, що одним із шляхів вирішення проблеми легалізації зайнятості населення міста та району є об'єднання зусиль усіх владних структур, правоохоронних та контролюючих органів, соціальних партнерів на виявлення не облікованих та прихованих доходів, упередження та руйнування схем ухилень суб'єктами господарювання від оподаткування, організація роботи щодо дотримання роботодавцями вимог чинного законодавства при виплаті заробітної плати та оформленні трудових відносин з працівниками.

По закінченню засідання „круглого столу” були прийняті рекомендації та пропозиції про подальшу співпрацю між органами влади, соціальними партнерами та роботодавцями щодо підвищення рівня легальної зайнятості населення міста та району.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями

Старокостянтинівського МРЦЗ Л.П. Ковалінська

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Перелік пунктів обігріву у Старокостянтинівському районі

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода
Архів
Січень 2020 (16)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)