Підгірнянська амбулаторія загальної практики сімейної медицини поповнилась новим електрокардіографом

Підгірнянська амбулаторія загальної практики сімейної медицини поповнилась новим електрокардіографом

23 березня 2016 року / 1 251 переглядів

На сьогодні сільські жителі у порівнянні із городянами дещо обділені увагою медицини. А втім, якщо оцінювати зв’язок лікар-пацієнт, то є і певні переваги, адже в селі лікарі чи фельдшери знають історії хвороб чи не кожного. Зворотній бік медалі - відсутність сучасного обладнання у амбулаторіях загальної практики сімейної медицини. Тому й оновлення медичного обладнання у даних закладах є дуже важливим.

Сьогодні відбулося вручення електрокардіографа у Підгірнянській амбулаторії загальної практики сімейної медицини за участю голови райдержадміністрації Сергія Фесуна. Медичне обладнання придбано за спонсорські кошти, про це подбало сільськогосподарське підприємство “Енселко-Агро”. Допоміг безпосередньо представник фірми - Юрій Кондратенко, а ініціював добру справу сільський голова Іван Катренюк.

Вартість такого вкрай необхідного подарунку понад 18 тис грн.

Головний лікар Підгірнянської амбулаторії Олександр Баранов від себе особисто та від усього медичного колективу щиро подякував усім, хто долучився до здійснення придбання електрокардіографа. Адже медичне обслуговування передбачає не лише лікування, а й профілактичні заходи: “Відтепер нашим сільським мешканцям не потрібно буде їздити до районного центру, щоб зробити ЕКГ, а це особливо важливо для людей похилого віку”.

Як зазначив Сергій Фесун: “Ми поступово вирішуємо наболілі проблеми. Медицина на селі має бути якісною та доступною. Значні зусилля направлено на оновлення медичного обладнання як у районній лікарні так і у амбулаторіях загальної практики сімейної медицини, на фельдшерсько-акушерських пунктах”.

Тетяна ОМЕЛЯНЮК

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2021    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода
Архів
Січень 2021 (1)
Грудень 2020 (27)
Листопад 2020 (20)
Жовтень 2020 (38)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)