Обговорено основні напрямки діяльності щодо соціальної роботи з пільговими категоріями населення у 2016 році

Обговорено основні напрямки діяльності щодо соціальної роботи з пільговими категоріями населення у 2016 році

11 лютого 2016 року / 1 179 переглядів

11 лютого відбулась установча нарада для фахівців із соціальної роботи та соціальних педагогів. Директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Олена Романюк та начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Лариса Юхимович розповіли присутнім про основні напрямки діяльності щодо соціальної роботи з пільговими категоріями населення у 2016 році.

Під час наради обговорено ряд питань, зокрема, про профілактичну роз’яснювальну роботу щодо забезпечення належного утримання і виховання дітей, активізацію профілактичної роботи щодо попередження злочинності та правопорушень, роботу з опікунськими сім’ями та сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Для фахівців із соціальної роботи рекомендовано звернути особливу увагу на додаткову перевірку умов проживання дітей у відповідних категоріях сімей з метою запобігання нанесення шкоди здоров’ю дітей, ретельного обстеження умов проживання, перевірити наявність паливних матеріалів, зимового одягу, взуття, запасів продуктів харчування у достатній кількості. Наголошено на постійному контролі за цільовим використанням допомоги при народженні дитини, допомоги на дітей одиноким матерям, створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей. Слід зобов’язувати дані категорії сімей, які отримують ці види державних допомог, використовувати надані виплати лише на виховання та утримання дітей, оскільки отримувач коштів несе відповідальність за кожну витрачену гривню не за призначенням.

Фахівці із соціальної роботи підсумували проведену роботу за 2015 рік ознайомилися з плановими завдання на наступний рік, поділилися досвідом у вирішенні окремих проблем, з якими доводиться зустрічатися у повсякденній роботі.

«Обсяг роботи чималий. До сімей пільговиків додався великий напрямок діяльності, пов'язаний з подіями у державі – це робота з родинами учасників антитерористичної операції. Проте я переконана що спільними діями, виконуючи усі інструкції та відповідально ставлячись до своїх посадових обов’язків ми на високому рівні забезпечимо виконання тих завдань, які перед нами ставить держава», – сказала директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Олена Романюк.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Погода
Архів
Листопад 2020 (18)
Жовтень 2020 (38)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)