Відбувся семінар з орієнтації на службу у Збройних Силах України

Відбувся семінар з орієнтації на службу у Збройних Силах України

10 лютого 2016 року / 1 296 переглядів

9 лютого 2016 року у приміщенні Старокостянтинівського міськрайцентру зайнятості відбувся інформаційний семінар з орієнтації на службу у Збройних Силах України за участю військового комісара Старокостянтинівського об’єднаного міського військового комісаріату Олега Гандзюка.

Відкрила захід директор Старокостянтинівського міськрайцентру зайнятості Леся Фесун, яка проінформувала присутніх про ситуацію на місцевому ринку праці, про потребу підприємств у працівниках. Як альтернатива – можливість проходити військову службу за контрактом у Збройних Силах України, отримуючи достойне грошове забезпечення. З метою інформування населення про даний вид зайнятості у інформаційному секторі міськрайцентру зайнятості розміщений стенд з інформацією про вакансії у військових частинах України, при індивідуальних співбесідах фахівці з питань зайнятості населення також надають безробітним громадянам відповідні консультаційні послуги.

Військовий комісар Старокостянтинівського об’єднаного міського військового комісаріату Олег Гандзюк надав вичерпну інформацію присутнім про умови проходження військової служби за контрактом, повідомив про актуальні вакансії у розрізі військових частин, роздав буклети з інформацією про військову службу за контрактом та контактні номери телефонів.

Семінар пройшов у формі діалогу. Учасники цікавилися умовами проходження контрактної служби, розміром грошового забезпечення та ін. Всього брали участь у заході 25 осіб з числа безробітних громадян.

Заступник директора

Старокостянтинівського

міськарйцентру зайнятості Л.Драчук

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Погода
Архів
Листопад 2020 (15)
Жовтень 2020 (38)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)