Врегулювання земельних відносин – один із пріоритетних напрямків роботи районної влади

Врегулювання земельних відносин – один із пріоритетних напрямків роботи районної влади

9 лютого 2016 року / 671 переглядів

Заступник голови районної державної адміністрації Олег Омелянюк провів перше засідання новоствореної комісії з питань регулювання земельних відносин на території Старокостянтинівського району. Комісія створена відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 05.02.2016 №23/2016-р, затверджено склад комісії та Положення, що регламентує її діяльність. Новостворена комісія є консультативно-дорадчим органом при Старокостянтинівській районній державній адміністрації, утворена з метою вивчення питань щодо регулювання земельних відносин.

«Я впевнений, що новий формат та оновлений склад членів комісії дасть змогу ефективно працювати над вирішенням земельних питань нашого району. Закликаю усіх членів комісії до плідної праці та неупередженого виконання букви закону», – сказав Олег Омелянюк, розпочинаючи засідання комісії.

Члени комісії розглядали питання поновлення договорів оренди земель невитребуваних паїв, надання в оренду та передачі у власність земель невитребуваних паїв, надання фізичним особам земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, та інші питання з врегулювання земельних відносин.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Квітень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
Погода