Пожежонебезпечний період

Пожежонебезпечний період

8 лютого 2016 року / 482 переглядів

Шановні жителі Старокостянтинівщини районний сектор Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області повідомляє, що з початку поточного року виникло 9 пожеж , прямі збитки від пожеж становлять 33 тис. 500 грн. На території Старокостянтинівського району на пожежах виявлено 1 загиблу людину. За основними проявами виникнення пожежі, 5 випадків по місту та району, це порушення правил пожежнї безпеки при монтуванні та експлуатації пічного опалення, 4 випадки порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електроустановок та електромережі. 91% усіх пожеж становить житловий сектор.

Також протягом місяця на теренах області збільшилась кількість викликів підрозділів пожежної охорони, де гасіння пожежі ускладнюється травматизмом та загибелью громадян.

Тому Старокостянтинівський районний сектор активізував інформаційно-розяснювальну роботу, щодо недопущення пожеж у житловому секторі. Проведення роз’яснювальної роботи серед жителів міста та району з розповсюдженням листівок та буклетів із протипожежними застереженнями. Станом на 08.02.2016 року такі заходи проведено у 13 населених пунктах та проведено бесіди із 345 громадянами.

Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення – основне завдання Старокостянтинівського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області. До проведених заходів залучені усі працівники, які здійснюють відпрацювання населених пунктів, проводять роз’яснювальну роботу із соціально-незахищеними вестами населення.

Старокостянтинівський районний сектор ГУ ДСНС України у Хмельницькій закликає вас шановні жителі: НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ! Можливо, саме ти зможеш попередити біду! Адже, інколи достатньо просто навідати горе-сусіда, проявити небайдужість, тим самим можливо врятувати чиєсь життя. Не полінуватись перевірити опалювальні прилади на твердому опаленні. Провести ремонт старої електромережі. БУДЬТЕ УВАЖНІ ТА ОБЕРЕЖНІ!!!

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Офіцери і солдати реактивного дивізіону 18-ї омсбр з Чечні від Криму до Донбасу Упізнано військовослужбовців реактивного дивізіону 18-ї окремої мотострілкової бригади (в / ч 27777, Ханкала / Калиновська, з 2017 року переформована в 71-й МСП відновленої 42й дивізії) , які брали участь в боях на території України.

Переглянути детальну інформацію

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

Правила охорони електричних мереж

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода