Рятувальники проводять навчання населення правилам пожежної безпеки та дій у зимовий період.

Рятувальники проводять навчання населення правилам пожежної безпеки та дій у зимовий період.

2 лютого 2016 року / 474 переглядів

У зв’язку із різким підвищенням температурних показників та з метою попередження пожеж у житловому секторі на території району працівниками Старокостянтинівського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, 29 січня 2016 року, разом із представниками РДА та працівниками місцевої пожежної команди проведено навчання для населання з питань пожежної техногенної безпеки та заходів цивільного захисту у Самчиківській сільській раді.

В ході роботи проінструктовано населення, щодо правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення, користування електромережею, ознайомлено з правилами поведінки на льоду у зимовий період та діями населення, щодо недопушення загибелі у зимову пору при низьких температурних умовах, зимових завірюхах. Загалом опрацьовано 154 особи.

Необхідність проведення таких заходів пов’язана з великою кількістю пожеж, що стались на території міста Старокостянтинів та Старокостянтинівського району. За січень 2016 року сталось 9 пожеж проти 5 за аналогічний період. Під час ліквідації пожежі було виявлено одну загиблу людину. У січні поточного року виявлено загиблу людину на водних об’єктах району.

Тому Старокостянтинівський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області просить Вас будьте уважні та обережні, пам’ятайте про правила пожежної безпеки, вони можуть зберегти ваші оселі та ваше життя, не забувайте правила поведінки на льоду. При винекненні надзвичайної ситуації номер служби порятунку - 101.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Офіцери і солдати реактивного дивізіону 18-ї омсбр з Чечні від Криму до Донбасу Упізнано військовослужбовців реактивного дивізіону 18-ї окремої мотострілкової бригади (в / ч 27777, Ханкала / Калиновська, з 2017 року переформована в 71-й МСП відновленої 42й дивізії) , які брали участь в боях на території України.

Переглянути детальну інформацію

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

Правила охорони електричних мереж

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода