Рятувальники проводять навчання населення правилам пожежної безпеки та дій у зимовий період.

Рятувальники проводять навчання населення правилам пожежної безпеки та дій у зимовий період.

2 лютого 2016 року / 736 переглядів

У зв’язку із різким підвищенням температурних показників та з метою попередження пожеж у житловому секторі на території району працівниками Старокостянтинівського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, 29 січня 2016 року, разом із представниками РДА та працівниками місцевої пожежної команди проведено навчання для населання з питань пожежної техногенної безпеки та заходів цивільного захисту у Самчиківській сільській раді.

В ході роботи проінструктовано населення, щодо правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення, користування електромережею, ознайомлено з правилами поведінки на льоду у зимовий період та діями населення, щодо недопушення загибелі у зимову пору при низьких температурних умовах, зимових завірюхах. Загалом опрацьовано 154 особи.

Необхідність проведення таких заходів пов’язана з великою кількістю пожеж, що стались на території міста Старокостянтинів та Старокостянтинівського району. За січень 2016 року сталось 9 пожеж проти 5 за аналогічний період. Під час ліквідації пожежі було виявлено одну загиблу людину. У січні поточного року виявлено загиблу людину на водних об’єктах району.

Тому Старокостянтинівський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області просить Вас будьте уважні та обережні, пам’ятайте про правила пожежної безпеки, вони можуть зберегти ваші оселі та ваше життя, не забувайте правила поведінки на льоду. При винекненні надзвичайної ситуації номер служби порятунку - 101.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода