Взаємодія та координація дій на період ускладнення погодних умов напередодні святкових днів

Взаємодія та координація дій на період ускладнення погодних умов напередодні святкових днів

6 січня 2016 року / 723 переглядів

У зв`язку із можливим погіршенням погодних умов 6 січня заступник голови районної державної адміністрації Олег Омелянюк провів засідання районного оперативного штабу з координації дій місцевих органів влади, органів місцевого самоврядування з проведення заходів та мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних із перебоями у роботі систем життєзабезпечення населення, припиненням руху на автошляхах району, внаслідок снігових заметів та значного зниження температури повітря в зимовий період 2015/2016 роках.

У роботі штабу взяли участь представники РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області, КЗ «Старокостянтинівський ЦПМСД», управління соціального захисту населення, сектору цивільного захисту населення, житлово-комунального господарства райдержадміністрації, філії «Старокостянтинівський райавтодор», Старокостянтинівського РЕМ ВАТ «Хмельницькобленерго», відділу головного управління Національної поліції України в області.

На порядку денному обговорено питання щодо забезпечення оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації та події у період складних погодних умов. Вирішено організувати цілодобове розчищення доріг, організувати роботу щодо проведення обстежень соціально-вразливих верств населення з метою недопущення ускладнення житлово-побутових умов. З метою недопущення загрози життю і здоров’ю людей при зниженні температури створити при фельдшерських пунктах та амбулаторіях сімейної медицини пункти обігріву. Забезпечити пункти обігріву необхідними медичними препаратами.

Заступник голови районної державної адміністрації Олег Омелянюк наголосив на важливості оперативної взаємодії по обміну інформацією з оперативно-аварійними службами та районною державною адміністрацією. «В ці дні ми повинні працювати чітко і злагоджено – як один механізм. Від нашої взаємодії залежать життя і здоров’я громадян району», – наголосив Олег Тимофійович.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Погода