Відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації

30 грудня 2015 року / 1 278 переглядів

29 грудня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів розширене засідання колегії районної державної адміністрації.

На порядок денний колегії виносились наступні питання:

  1. Про діяльність закладів охорони здоров'я району та перспективи їх розвитку.
  2. Про здійснення виконавчим комітетом Березненської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.
  3. Про стан виконання завдань у сфері державної кадрової політики, визначених актами і дорученнями Президента України.
  4. Про план роботи районної державної адміністрації на 2016 рік та І квартал 2016 року.

По першому питанню доповідали головний лікар центральної районної лікарні Стіхарєв Володимир Олексійович та головний лікар комунального закладу "Старокостянтинівський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Швець Анатолій Іванович.

У своєму виступі Володимир Стіхарєв зазначив, що на потреби галузі охорони здоров’я району на 2015 рік затверджено уточнюючим кошторисом загального фонду у вигляді державної субвенції 33137,5 тис. грн. Станом на 01.12.2015 року обсяг фінансування центральної районної лікарні в цілому становить 28 421,2 тис. грн., що складає 85,77 % до плану видатків річного бюджету. На сьогодні захищені статті профінансовані на 100%. Відсутня заборгованість по заробітній платі, комунальних послугах, медикаментах та харчуванню.

Витрати на медикаменти на 1 мешканця району становлять 17,71 грн. (2014 р. – 11,48 грн.). Вартість одного ліжко-дня по медикаментах складає 7,62 грн. (2014р. – 5,63 грн.).

Співпраця зі страховими компаніями дала можливість залучити кошти на медикаменти на загальну суму 92,8 тис.грн. Також у 2015 році ЦРЛ отримано благодійну допомогу у вигляді медичного обладнання, а саме набору інструментів для проведення ендопротезування суглобів від ПАТ "Мотор Січ". За кошти районного бюджету було придбано ультразвуковий апарат, лапароскопічну стійку, проведено капітальний ремонт даху інфекційного відділення. За кошти обласного бюджету закуплено рентгенівський апарат на 3 робочих місця на суму 3013,3 тис.грн. У звітному періоді введено в дію приватний комп’ютерний томограф. Досягнуто повне забезпечення хворих з хронічною нирковою недостатністю через відкриття філії обласного відділення гемодіалізу на 4 штучні нирки.

За кошти спеціального фонду проведено ремонти корпусів ЦРЛ.

Проведено поточні ремонти у всіх медичних закладах Центру ПМСД. У селі Веснянка реорганізовано ФАП в амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Здійснюється реконструкція Бутовецької амбулаторії ЗПСМ.

Попри усі позитивні напрацювання залишається ряд проблемних питань наголошує головний лікар центральної районної лікарні Володимир Стіхарєв. Зокрема, у межах бюджету вкрай недостатні до потреб обсяги видатків на медикаментозне забезпечення стаціонарного лікування хворих та амбулаторного лікування пільгової категорії населення. Медична субвенція надається з розрахунку на кількість жителів території. Тому надмірна чисельність ліжкового фонду та працюючих у медичних закладах обмежує можливості надання якісної медичної допомоги населенню. У зв’язку з постійним зростанням цін на медикаменти сьогодні важливим є розвиток мережі соціальних аптек.

"Проблеми охорони здоров’я населення залишаються одними з найбільш складних та актуальних. – Наголосив, підсумовуючи дане питання голова районної державної адміністрації Сергій Фесун. – Тому влада спрямовуватиме усі зусилля на розвиток медицини району, на покращення медичного обслуговування населення. Сьогодні ми почули про медичне обладнання, яке закуплено у 2015 році для центральної районної лікарні. Це обладнання закуплено переважно за кошти обласного та районного бюджетів. А хотілося б щоб до розвитку медицини району долучилися і сільські ради, прийнявши відповідні Програми, та передбачили кошти на придбання ліків необхідних для надання невідкладної медичної допомоги мешканцям сільської місцевості".

По другому питанню "Про здійснення виконавчим комітетом Березненської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади" слово для виступу надавалось керівнику апарату районної державної адміністрації Літвінчуку Андрію Володимировичу та Березненському сільському голові Григорчуку Миколі Івановичу. Загалом робота по реалізації делегованих повноважень у Березненській сільській раді задовільна – виконується бюджет, належним чином врегульовуються питання земельних відносин, соціального захисту населення, освіти, охорони здоров`я, культури, фізкультури і спорту. Однак є ряд недопрацювань. Зокрема, слід забезпечити виконання дохідної частини сільського бюджету, сприяти у проведенні капітальних і поточного ремонтів закладів культури сіл Бутівці, Лисинці та Нападівка, провести очистку, ремонт криниць громадського користування та реконструкцію водогонів у с.Березне, підвищити рівень роботи з документами. «Наше завдання сьогодні звернути увагу сільських голів на недопрацювання та певні упущення у роботі по виконанні делегованих повноважень. Тому усі зауваження, які надійшли до виконавчого комітету та сільського голови, повинні бути виправлені у найкоротші терміни», – наголосив Сергій Фесун.

По третьому питанню "Про стан виконання завдань у сфері державної кадрової політики, визначених актами і дорученнями Президента України" слово для виступу надавалось керівнику апарату районної державної адміністрації Літвінчуку Андрію Володимировичу. Доповідач розповів про діяльність апарату районної державної адміністрації, її структурних підрозділів, їх кадрових сужб протягом звітного періоду, яка була спрямована на практичну реалізацію завдань у сфері державної кадрової політики та здійснення систематичного контролю за їх виконанням підпорядкованими структурами. Гранична чисельність районної державної адміністрації становить 114 штатних одиниць (105 державних службовців), у тому числі апарат – 26 штатних одиниць (21 державний службовець). На 23 грудня 2015 року фактично працюючих 98 осіб (93%). З вищою освітою – 98 осіб (100%). Основною формою упорядкування складу державних службовців є конкурсний відбір. Станом на 23 грудня поточного року в районній державній адміністрації нараховується 7 вакансій, що становить 6% від граничної чисельності. Районною державною адміністрацією забезпечується виконання обласних заходів щодо омолодження кадрового потенціалу районної державної адміністрації, її управлінь, відділів та надання молодим перспективним державним службовцям рекомендацій до магістратур державного управління при вищих навчальних закладах.

По четвертому питанню "Про план роботи районної державної адміністрації на 2016 рік та І квартал 2016 року" слово для виступу надавалось начальнику відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації Білокопитому Володимиру Вікторовичу. В результаті розгляду цього питання було прийнято за основу проект рішення.

По завершенні колегії голова районної державної адміністрації Сергій Фесун звернувся до присутніх: «Шановні члени колегії, запрошені! 2015 рік видався нелегким. Уся країна пережила його нелегко. Сьогодні маємо неоголошену війну на східних рубежах нашої держави. Однак завдяки спільним зусиллям усіх гілок влади та працелюбності наших громадян нам все ж таки вдалося досягти гарних результатів у багатьох сферах економіки району. Маємо високі показники в сільському господарстві, медицині, освіті, культурі, соціальному захисті. Звісно не все вирішено. Є ще чимало проблем, які ми усі спільними зусиллями маємо вирішити задля добробуту наших громадян та процвітання Старокостянтинівщини. Дякую усім за роботу! Вітаю Вас усіх з Новорічними святами!».

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Жовтень 2020 (27)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)