Заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін зустрівся із перевізниками району

Заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін зустрівся із перевізниками району

15 грудня 2015 року / 1 099 переглядів

15 грудня заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін та начальник управління соціального захисту наслення Любов Бондар зустрілися із перевізниками району щодо відшкодування за перевезення пільгових категорій громадян. Також були обговорені питання рентабельності маршрутів, необхідності ремонту доріг в окремих населених пунктах та здійснення пасажирських перевезень в зимовий період 2015-2016 років.

Районна державна адміністрація щомісячно здійснює збір та аналіз інформації про стан та тенденції пасажирських перевезень у районі для підвищення рівня обслуговування жителів в галузі пасажирських перевезень.

Пасажирські перевезення по району забезпечуються 9 приватними перевізниками, які обслуговують 19 приміських маршрутів. Систематично в особистому порядку перевізникам наголошується, про необхідність виплати найманим працівника заробітної плати відповідно до чинного законодавства (Галузевої Угоди). Рейси перевізниками за попередній місяць виконувались регулярно. Протягом листопада 2015 року до райдержадміністрації скарг на роботу перевізників не надходило.

Нелегальних перевізників які регулярно виконують рейси в районі не виявлено. Зривів рейсів по маршрутах не було. Протягом листопада пільговим проїздом скористалося 3714 особи. Витрати на пільгові перевезення буде відшкодовано за рахунок бюджету до кінця поточного року.

«Я вам дякую за роботу та за якісне обслуговування пасажирів. Сьогодні є чимало проблем з якими ви зустрічаєтесь щодня. Однак більшість з них ми у змозі вирішити спільно. Головним завданням на даний час є забезпечення безпечного перевезення пасажирів у зимовий період», - сказав Олег Борикін.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Серпень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Погода
Архів
Серпень 2020 (15)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (59)