Відбулась нарада  з фахівцями із соціальної роботи  та секретарями сільських рад щодо соціальної роботи з сім’ями у зимовий період

Відбулась нарада з фахівцями із соціальної роботи та секретарями сільських рад щодо соціальної роботи з сім’ями у зимовий період

10 грудня 2015 року / 1 361 переглядів

10 грудня під очільництвом заступника голови районної державної адміністрації Олега Омелянюка відбулась нарада з фахівцями із соціальної роботи та секретарями сільських рад з питань соціальної роботи з сім’ями у зимовий період. У нараді взяли участь директор РЦСССДМ Олена Романюк, спеціалісти управління соціального захисту населення та служби у справах дітей районної державної адміністрації.

На нараді розглянуто 5 питань:

  1. Основні напрямки діяльності щодо соціальної роботи з пільговими категоріями населення у зимовий період 2015-2016 р.р.
  2. Роз’яснювальна робота щодо соціального захисту сімей учасників АТО, учасників бойових дій у Старокостянтинівському районі.
  3. Організація проведення та розміщення сімей з дітьми пільгових категорій на районному святі з нагоди Дня Святого Миколая 18.12.2015 року.
  4. Активізація профілактичної роботи щодо попередження насильства в сім’ях.
  5. Робота з опікунськими сім’ями та сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах.

«Нарада проводиться з метою чіткого розподілу пріоритетних напрямків роботи з сім’ями пільгових категорій у зимовий період 2015-2016 років. У 2014-2015 роках до звичних сімей пільговиків додався великий напрямок діяльності, пов'язаний з подіями у державі – це робота з родинами учасників антитерористичної операції», – наголосив заступник голови районної державної адміністрації Олег Омелянюк.

Напрямок діяльності – новий, не зовсім звичний для працівників соціальної сфери та органів місцевого самоврядування, тому саме на сьогоднішню нараду винесено питання соціальної підтримки осіб, які брали участь в АТО для того, щоб скоординувати організаційну діяльність органів місцевого самоврядування щодо соціального захисту родин учасників АТО та бойових дій.

В районі діє Програма щодо соціальної підтримки осіб, які беруть участь в антитерористичній операції та членів їх сімей. На нараду запрошена спеціаліст управління соціального захисту населення Людмила Царук, яка в управлінні веде напрямок роботи щодо соціального захисту учасників АТО. Доповідач розповіла присутнім про програми соціальної, професійної адаптації атошників, порядок і умови надання їм пільг, безкоштовного навчання, оздоровлення, психологічної адаптації.

Також в ході наради висвітлено питання щодо профілактики насильства в сім’ях, організації та проведення великого районного заходу з нагоди Дня Святого Миколая та соціальної роботи з опікунськими сім’ями та сім’ями, які знаходяться у складних життєвих обставинах.

«Зимовий період – це період особливої небезпеки для сімей з дітьми, батьки яких не до кінця усвідомлюють необхідність належного виконання батьківських обов’язків. Сільська рада, як орган опіки і піклування, має звернути особливу увагу на додаткову перевірку умов проживання дітей у таких сім’ях з метою запобігання нанесення шкоди здоров’ю дітей, тому під час перевірки умов проживання, прошу звернути увагу та зафіксувати в актах наявність паливних матеріалів, зимового одягу, взуття, запасів продуктів харчування у достатній кількості. Також попередити батьків про належний спосіб життя», - зауважила директор РЦСССДМ Олена Романюк.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Жовтень 2020 (27)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)