3 грудня -  Міжнародний день людей з обмеженими можливостями

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими можливостями

3 грудня 2015 року / 1 213 переглядів

У переддень Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Любов Бондар відвідала районний центр реабілітації дітей інвалідів.

Директор центру Альона Ващук розповіла про основні напрямки роботи, показала керівнику необхідну документацію, прозвітувала про наявність лікувальних препаратів. До співрозмовників приєднався і лікар-педіатр дитячої лікарні Присяжнюк Аркадій Улянович. Разом обговорили основні проблеми, окреслили перспективи. Станом на 01.12.2015 року на обліку в Старокостянтинівському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів перебуває 111 дітей з обмеженими можливостями. Для кожної дитини розроблена спеціальна програма реабілітації терміном на 2 роки та індивідуальний план, в якому чітко зазначені відповідні профілактичні заходи, терміни їх виконання та рекомендації щодо подальшої роботи, а також педагогічно-корекційна програма. Команда центру складається з 7 працівників: лікар-педіатр, лікар-невролог, вчитель-реабілітолог, практичний психолог, медична сестра з ЛФК, медична сестра з масажу, маніпуляційна медична сестра.

Директор центру з гордістю демонструє Любов Степанівні основні приміщення - це масажний кабінет, кабінет ігрової та сенсорної терапії, кабінет лікувальної фізкультури. Всюди чисто та охайно, кабінети прикрашені цікавими дитячими виробами, малюнками, фотосвітлинами на яких відображено досягнення вихованців. Відчувається, що у центрі працюють справжні «фанати» своєї справи.

Разом із гостями оглянути кімнати вирушив і вихованець закладу. Хлопчика звати Дениско, він зовсім не капризує, не лякається сторонніх людей. Спочатку він просто йшов, тримаючи за ручку свого вчителя, та в одну мить Альона Анатоліївна сказала: «Йди сам!» І ось по лікарняному коридору крокує маленький трьохрічний хлопчик, весела та грайлива дитина, йде ще не впевненими кроками, проте сам.

Пазич Денис із села Григорівка, поступив до центру з діагнозом – дитячий церебральний параліч, а разом з тим - з вироком лікарів, що він ніколи не зможе ходити та розмовляти. За рік занять бачимо просто вражаючі результати. На сьогодні дитина самостійно ходить і поволі говорить. «Він наш Герой, наша гордість!» - говорить лікар. А в радісних дитячих очах яскравий вогник - сповнений тепла, світла, добра та надії. Поруч горда та усміхнена мама. Щодня вона крокує із приміського села Григорівка із сином на заняття. Вона вдячна людям, які допомогли поставити на ноги її дитину.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Жовтень 2020 (37)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)