Окреслили шляхи подальшої співпраці

Окреслили шляхи подальшої співпраці

3 грудня 2015 року / 1 118 переглядів

02 грудня 2015 року в приміщенні Старокостянтинівського міськрайцентру зайнятості відбулося засідання круглого столу на тему: «Шляхи вирішення проблем зайнятості громадян, які потребують додаткових соціальних гарантій, в т.ч. осіб з інвалідністю». Даний захід приурочений Міжнародному Дню інвалідів, який світова спільнота відзначає 03 грудня 2015 року. Звичайно, проблема зайнятості таких категорій громадян, як осіб з інвалідністю, з них учасників АТО, неповнолітніх громадян, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки є сьогодні надзвичайно актуальною та потребує консолідації зусиль органів влади, соціальних установ, міськрайцентру зайнятості, роботодавців, громадських організацій.

Відкрила захід директор Старокостянтинівського міськрайцентру зайнятості Л.Фесун, яка зазначила, що саме індивідуальний та адресний підхід до соціально вразливих категорій громадян при вирішенні питання їх працевлаштування залишається одним із головних завдань служби зайнятості. Проінформувала присутніх про ситуацію на ринку праці міста та району, про стан надання послуг по даній категорії громадян. Так, за січень-листопад 2015 року на обліку в центрі зайнятості перебувало 768 безробітних громадян, які потребують додаткових гарантій зайнятості, з них 118 – особи з інвалідністю, 6 – неповнолітні. Активними формами зайнятості (сприяння у працевлаштуванні, підготовка перепідготовка, підвищення кваліфікації та участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру) охоплено з початку року 59,4% соціально вразливих категорій громадян, в т.ч. 38,9% інвалідів та 83,3% неповнолітніх осіб. Директором міськрайцентру зайнятості також було висвітлено питання здійснення фахівцями соціального патронату певних категорій громадян, в т.ч. осіб з інвалідністю для досягнення максимального терміну закріплення працевлаштованої особи на робочому місці та зосереджено увагу на проблемах зайнятості даної категорії громадян: це зменшення в порівнянні з минулим роком кількості вакансій, які подають роботодавці до служби зайнятості, низький рівень заробітної плати по вакансіях, це і дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили на ринку праці.

Заступник голови Старокостянтинівської райдержадміністрації О.Омелянюк окреслив перспективи соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району, зупинився на питаннях створення робочих місць для осіб з інвалідністю.

З питань державних соціальних гарантій та пільг особам з особливими потребами виступили представники управлінь соціального захисту населення та Пенсійного фонду. А.Васьковецька, директор Старокостянтинівського міського кризового центру, надала змістовну інформацію щодо психологічних аспектів інтеграції осіб з інвалідністю в суспільство, зокрема з числа учасників АТО.

Керівник громадської організації УТОС С.Шахрай повідомила присутніх про сприяння особам з вадами зору у соціально-трудовій та медичній реабілітації та проінформувала про вакансії в системі УТОС по Україні.

Директор Старокостянтинівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О.Романюк надала пропозиції щодо подальшої співпраці відповідних служб з питань надання соціальних послуг як неповнолітнім особам, так і учасникам АТО. Тематику щодо необхідності проведення подальших заходів профілактичного характеру з неповнолітніми особами, які не працюють та не навчаються продовжив заступник начальника відділу Старокостянтинівського відділу поліції І.Шишкін. Про надання безоплатних правових послуг соціально-вразливій категорії населення проінформував начальник Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги О.Петлюк.

До обговорення питання працевлаштування соціально-вразливих категорій громадян, зокрема осіб з інвалідністю, долучилися і представники роботодавців.

По закінченню заходу учасники сторін соціального діалогу окреслили спільні шляхи подальшої співпраці та погодили рекомендації.

Заступник директора

Старокостянтинівського

міськрайцентру зайнятості Л.Драчук

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Жовтень 2020 (30)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)